Банк Тігіпка запланував поглинання купленої у Сбербанку Росії "дочки"

14 травня 2018, 11:41

ТАСкомбанк українського бізнесмена Сергія Тігіпка має намір приєднати львівський VS Банк (ВіЕс Банк), який був викуплений в грудні минулого року у Сбербанку Росії.

Відповідне питання винесено на річні загальні збори акціонерів ТАСкомбанку, які заплановані 22 травня.

Так, акціонери банку мають намір затвердити план реорганізації шляхом приєднання VS Банку, затвердити терміни проведення реорганізації, затвердити договір про приєднання VS Банку до ТАСкомбанку і створити ревізійну комісію для проведення інвентаризації та ревізії матеріальних цінностей, що перебувають на обліку VS Банку.

Відео дня


Група ТАС заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, ВіЕс банк, Універсал банк, дві страхові компанії і низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року по розміру загальних активів ТАСкомбанк посідав 20-е місце (14,7 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.


Російський Сбербанк продав львівський VS банк Тігіпку в грудні минулого року.


ВіЕс банк (до грудня 2013 року - Фольксбанк, раніше - Електрон банк) заснований в 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів ВіЕс банк 34-е місце (3,3 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Показати ще новини
Радіо NV
X