Citi Україна створює департамент комерційного банку

2 вересня 2021, 08:49

Банк Citi Україна почне обслуговувати компанії середнього бізнесу з річним обсягом продаж від $100 млн до пів мільярда доларів США.

Банк Citi Україна оголосив про створення департаменту комерційного банку (Сiti Commercial Bank, CСВ), який буде обслуговувати компанії середнього бізнесу з річним обсягом продажів від $100 млн. Про це йдеться в повідомленні банку.

Відео дня

У тому числі департамент буде обслуговувати компанії цифрової індустрії і дочірні компанії клієнтів комерційного банку глобального Citi, які працюють в Україні.

«Citi працює в Україні вже понад 23 років і продовжує розширювати свій бізнес в країні. Потреби компаній, що використовують транзакційні послуги і виходять на глобальні ринки, особливі, і ми бачимо можливості в обслуговуванні цього сегмента клієнтів», - зазначив глава Citi Україна Олександр МакУортер.

Відзначається, що клієнтам нового департаменту будуть доступні транзакційне  обслуговування, управління ліквідністю,  документарні операції, торгове фінансування, казначейські послуги, корпоративні фінанси, кредитування, а також операції з цінними паперами та послуги для емітентів цінних паперів.

Для повноцінного обслуговування клієнтів в сегменті середнього бізнесу банк формує в Києві команду департаменту комерційного банку.

Раніше в цьому році бізнес комерційного банку Citi з'явився в Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі, Португалії, Іспанії та Італії.

Нагадаємо, що за підсумками першого півріччя 2021 року Сітібанк увійшов в десятку найприбутковіших банків України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X