Банк Ахметова об'єднався з Укрпоштою

21 лютого 2018, 15:37

Керівництво Укрпошти і Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Ріната Ахметова домовилися про надання фінансових послуг для клієнтів банку через систему поштового оператора.

Про це повідомили у прес-службі Укрпошти.


ПУМБ заснований у 1991 році. Найбільшим акціонером банку на початок січня 2017 року була СКМ Фінанс (92%), а власником істотної участі - Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9%).

Відео дня

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів ПУМБ займав 7-е місце (42,3 млрд грн) серед 88 банків, що діяли на той момент в країні.


"Тепер банківськими послугами ПУМБу можна скористатися через мережу Укрпошти. Жителі невеликих міст і сіл у відділеннях Укрпошти отримають інформацію про можливості скористатися банківськими послугами банку ПУМБ, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його при необхідності у зручний для нього час на зустріч до найближчого відділення банку", - говориться в повідомленні.

На початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення Укрпошти в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

У січні-вересні 2017 року компанія отримала 415,5 млн грн чистого збитку, тоді як за аналогічний період 2016 року чистий прибуток склав 6,9 млн грн. Чистий дохід за зазначений період зріс на 15,6% - до 3,7 млрд грн.

Укрпошта співпрацює зі 192 національними поштами і може доставляти відправлення в 234 країни і території в межах спрощеного митного оформлення товарів.

Показати ще новини
Радіо NV
X