Баффет заявив, що на ринок криптовалют чекає "поганий кінець"

11 січня 2018, 08:45

Ажіотаж навколо біткоіну та інших криптовалют навряд чи завершиться добре, вважає відомий американський інвестор і мільярдер Воррен Баффет.

"У плані криптовалют в цілому, я можу сказати майже напевно, що їх чекає поганий кінець. Коли це трапиться або як, я не знаю", - заявив Баффет в інтерв'ю CNBC.

Говорячи про ф'ючерси на біткоіни, Баффет відзначив, що не став би відкривати "короткі" позиції на цьому ринку. "Ми не маємо їх, не шортимо, і ніколи не відкриємо позиції в них", - заявив інвестор.

Відео дня

"У мене достатньо труднощів з речами, про які, як я думав, знаю дещо, - додав Баффет. - З якого дива я маю відкривати"довгу" або "коротку" позицію в чомусь, про що я не маю уявлення?".

Warren Buffett thinks cryptocurrencies will end badly from CNBC.

Обговорення біткоіни вирішили винести на саміт G20

Курс біткоіну 10 січня знизився на 0,9%, до $14,3 тис. за даними CoinDesk. За минулі 12 місяців курс криптовалюти зріс приблизно на 1500%.

Напередодні глава JPMorgan Chase & Co. Джеймс Даймон заявив, що шкодує про свою торішню заяву, в якій він назвав біткоін "шахрайством". Тим часом він зазначив, що як і раніше вважає курс криптовалюти завищеними, і додав, що йому не дуже цікава ця сфера.

Водночас в Morgan Stanley допустили повне знецінення біткоінів. Вартість біткоіну може впасти до нуля, в разі якщо його не почнуть використовувати як платіжний засіб, вважають експерти інвестбанку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X