Азіатські фондові ринки зросли слідом за американським

27 серпня 2015, 14:01
У четвер, 27 серпня, азіатські фондові індекси зростають слідом за фондовим ринком США, повідомляє агентство Bloomberg

Зокрема, китайський індекс Shanghai Composite почав рости вперше після п'ятиденного падіння, що стало максимальним з 1996 року. За цей період значення індексу впало на 23%.

У четвер значення Shanghai Composite збільшилося на 1,9%, японський Nikkei 225 зріс на 0,9%, гонконгський Hang Seng - на 2,4%, південнокорейський KOSPI - на 1%, австралійський S&P/ASX 200 - на 1,4%.

Відео дня

Крім того, індикатор акцій китайських компаній, що торгуються в Гонконгу Hang Seng China Enterprises збільшився в ході торгів у четвер на 2,3% після зниження в попередні дев'ять сесій.

Відзначимо, що найбільш активно ростуть котирування акцій промислових і фармацевтичних компаній КНР.

"Ми бачимо технічну корекцію ринку, на яку ми очікували ще в понеділок. Однак вона мало нас радує, оскільки фундаментальні фактори для ринку не змінилися", - пояснив головний інвестиційний директор DBS Bank в Сінгапурі Лім Сей Бун.

У свою чергу, інвестиційний директор Fidelity Worldwide Investment в Гонконзі Кетрін Юнг заявив, що "інвесторам варто очікувати збереження високої волатильності торгів".

Нагадаємо, американський фондовий ринок завершив торги в середу, 26 серпня, максимальним зростанням за чотири роки.

25 серпня основні фондові індекси Китаю на відкритті торгів продемонстрували різке падіння.

26 серпня на відкритті торгів на фондових біржах Китаю ключові біржові індекси опинилися в плюсі після двох днів падіння.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X