Асоціація CFA Society Ukraine зібрала 250 фахівців, щоб визначити майбутнє інвестиційної галузі

10 листопада 2017, 13:15
PR

3 листопада 2017 відбувся Восьмий Інвестиційний Форум, який відвідало понад 250 гостей з інвестиційної індустрії, банків, міжнародних фінансових інституцій та реального сектору економіки з України та закордону

Подія була організована асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine за підтримки CFA Institute. Золотим спонсором виступила компанія Deloitte Ukraine.

Слоган Форуму був “Заглядаючи у майбутнє галузі”, а символ – телевежа, що виглядає із хмар, підкреслюючи виклики, з якими стикаються професіонали з інвестицій сьогодні у світі, що стає все більш непередбачуваним та волатильним. Глобальні політичні зрушення, швидкий розвиток інноваційних IT технологій та штучного інтелекту, аналіз великих даних можуть похитнути саму основу фінансів та інвестицій. Як можна залишатись професійним та заслуговувати на довіру в такому швидко плинному світі; що може Україна запропонувати глобальним та місцевим інвесторам та чи будуть українські фахівці з інвестицій у попиті на місцевому та глобальному ринках – це були одні з ключових питань до учасників Форуму.

Відео дня

Знайти відповіді на ці питання CFA Society Ukraine запросила авторитетних економістів із Світового Банку, Міжнародного Валютного Фонду та CFA Institute, а також представників влади з Національного Банку України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Позицію індустрії представили інвестиційні компанії Dragon Capital, ICU та Ünlü Menkul Değerler (Туреччина).

Вперше в історії Форуму поряд із пленарними дискусіями, учасникам були запропоновані декілька практичних семінарів на теми фінтех, професійної етики, альтернативних інвестицій та інвестицій у закордонні активи.

«Українська інвестиційна індустрія знаходиться у стані сну, а місцевий ринок капіталу у стані зародку. Такий стан речей турбує спільноту українських інвестиційних професіоналів, що підтвердилось переповненими конференц-залами Восьмого Українського Інвестиційного Форуму. Це дуже важлива щорічна подія для членів CFA Society Ukraine, на якій ми спілкуємось з лідерами думок для розробки стратегічного бачення куди рухається інвестиційна галузь. Велика частина учасників Форуму складалась з топ-менеджерів реального сектору економіки, що створювало виключну атмосферу для спілкування та обміну думок», - відзначив Євген Гребенюк, CFA, президент CFA Society Ukraine.

Подія була підтримана виданням «Новое Время».

З програмою та учасниками дискусії можна ознайомитися на сайті uif.org.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X