Парламентський комітет майже завершив розглядати поправки до «антиколомойського» законопроєкту, продовжить у понеділок

23 квітня 2020, 18:47

Решту 8 абзаців законопроєкту парламентарі розглянуть на засіданні комітету в понеділок, 27 квітня.

Фінансовий комітет Верховної Ради пройшов 94% поправок до «антиколомойського» законопроєкту, зупинившись на 15 631 правці. Про це в Facebook повідомив заступник голови комітету і депутат від партії Голос Ярослав Железняк.

Відео дня

Комітет продовжить розглядати поправки на наступному засіданні в понеділок, 27 квітня. За словами Железняка, депутатам залишилася розглянути лише 8 абзаців.

"Варто відзначити, що є блок поправок (щодо нотаріального посвідчення та скасування призначених відкритих торгів ФГВФО), до яких ще повернеться Комітет наприкінці розгляду, але загальна ситуація зрозуміла ", - додав депутат.

Нагадаємо, що комітет почав розгляд поправок до «антиколомойського» законопроєкту у вівторок, 21 квітня. За перший день депутати встигли розглянути 15% поправок до законопроєкту про банки. За другий день розгляду депутати пройшли 34% поправок. У четвер комітет пройшов 50% поправок і завершив розгляд на 94%.

Минулого тижня парламент прийняв закон про зміну свого регламенту, щоб прискорити прийняття «антиколомойського» законопроєкту в другому читанні. Це є головною умовою МВФ. У комітеті заявляли, що «антиколомойський» законопроєкт буде готовий до розгляду у другому читанні до кінця цього тижня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X