Антиколомойський законопроєкт. Таблиця поправок буде готова не раніше п’ятниці - Железняк

9 квітня 2020, 12:25

Фінансовий комітет Верховної Ради обробив більшу частину поправок до законопроекту.

Зведена таблиця поправок до «антиколомойського» законопроєкту буде готова не раніше п'ятниці, повідомив у себе в Facebook член фінансового комітету Верховної Ради і депутат від партії Голос Ярослав Железняк.

Відео дня

За словами депутата, на цей час зведена таблиця поправок готова на 67%, в неї внесені 11 тис. поправок із запропонованих депутатами 16,3 тис.

«З перешкод - комп'ютери Ради банально не розраховані на обробку такого обсягу документа», - поскаржився Железняк.

Також він зазначив, що після внесення всіх правок в таблицю їх потрібно буде ще впорядкувати.

Нагадаємо, що «антиколомойський» законопроєкт Рада прийняла в першому читанні 30 березня. Його ухвалення є головною вимогою МВФ. Законопроєктом пропонується передбачити, що суди не можуть приймати рішення, які приведуть до зупинки розпочатої процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації.

До другого читання депутати подали до «антиколомойського» законопроєкту понад 16 тис. поправок, при цьому депутат Поляков подав найбільшу кількість правок - більш як 6 тисяч. Як умова відкликання частини правок нардеп назвав перегляд закону про ринок землі. За словами Железняка, парламент може почати розгляд законопроєкту в другому читанні вже в понеділок, 13 березня.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X