Андрій Пишний розповів, як Ощадбанк готувався до суду з Росією

19 січня 2019, 12:16

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний розповів в інтерв'ю Радіо НВ, як банк готувався до Арбітражного суду в Парижі у справі компенсації Росією збитків, завданих в результаті анексії Криму.

"Ми почали все документувати. Документувалося все - починаючи від телефонних розмов нашими співробітниками в Автономній Республіці Крим, закінчуючи навіть окремим обліком документів. Навіть відеозаписи, розшифровки, стенограми, навіть скріншоти з Фейсбуку, сайтів", - сказав він.

Відео дня

За словами Пишного, коли юридичні радники банку почали свою роботу з підготовки позову до суду, Ощадбанк надав їм всю відповідну доказову базу.

"Коли наші колеги - юридичні радники - почали свою роботу, ми їм всю доказову базу завели, показали, вони не повірили своїм очам, вони кажуть: "Як таке можливо?" - "Ну ось так - ми готувалися, ми вас чекали", - розповів голова правління держбанку.

26 листопада 2018 року Міжнародний комерційний арбітраж задовольнив позов державного Ощадбанку і прийняв рішення про стягнення з Росії $1,3 млрд в рамках компенсації збитків, завданих в результаті анексії Криму з боку РФ.

Борг Російської Федерації за позовом Ощадбанку про компенсацію збитків щодня зростає на $97 тисяч.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X