Аналітики Bloomberg попередили про відновлення "глобальної валютної війни"

16 січня 2016, 22:31
За даними Bloomberg, найближчим часом через зміцнення ієни та євро існує ризик відновлення "глобальної валютної війни"

"При подальшому зміцненні ієни і євро ЄЦБ та Центробанк Японії можуть вдатися до політики монетарного стимулювання, що призведе до "глобальної валютної війни", - цитує телеканал Дождь аналітиків американського агентства.

Відео дня

Повідомляється, що економіка США сповільнила зростання у зв'язку з впливом на неї сповільненої економіки Китаю і нерівномірного відновлення економік інших країн. Ці фактори чинять вплив на курс долара і можуть призвести до зриву планів ЄЦБ і Центробанку Японії, яким вигідний слабкий курс своїх валют.

На думку глави підрозділу з макроекономічної стратегії State Street Global Markets Лі Ферриджа, політика монетарного стимулювання запрацює, якщо ієна зміцниться до рівня 115 за долар і євро — до $1,15.

"Валютна війна все ще жива. Якщо долар починає падати, ЄЦБ або Центробанк Японії повертаються в гру", - заявив Ферриджа.

Раніше НВ повідомляло, що за прогнозами аналітиків Bloomberg, в 2016 році курс долара зросте приблизно на 3% по відношенню до євро, і на 2,5% по відношенню до японської ієни, а також майже на 6% по відношенню до швейцарського франка.

Показати ще новини
Радіо NV
X