Western Union та інші. АМКУ взявся за ринок грошових переказів в Україні

5 листопада 2018, 19:15

Антимонопольним комітетом України проводиться дослідження ринку послуг з організації виплати фізичним особам переказаної із-за кордону іноземної валюти за терміновими переказами без відкриття банківського рахунку (неторговельні операції).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

"Метою дослідження є контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку послуг з організації виплати фізичним особам переказаної із-за кордону іноземної валюти за терміновими переказами без відкриття банківського рахунку (неторговельні операції)", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

Також АМКУ планує визначити наявність проблем в частині встановлення розміру комісійної винагороди за переказ коштів.

За результатами дослідження комітет підготує пропозиції щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.

В Україні діє 7 міжнародних систем переказу коштів, згідно з даними Нацбанку. При цьому в 2017 році більше 75% переказів валюти з-за кордону було здійснено через Western Union і MoneyGram (51,5% і 23,8% всіх транскордонних переказів в Україну відповідно), в I півріччі 2018 року монополія двох систем грошових переказів збільшилася - до 79% (56% у Western Union і 23% MoneyGram).

Як повідомлялося, в Україну за півроку переказали $1,2 млрд, з України - $140 млн. У межах України обсяг переказів склав 69,4 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X