АМКУ почав перевірку "драконівських" комісій на грошові перекази

26 квітня 2018, 13:48

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надіслав 51 банку запит на інформацію щодо тарифів на грошові перекази у межах комплексного дослідження ринку цих послуг. Під час перевірки відомство хоче дізнатися, чи не обмежуються права споживачів під час сплати комісії.

Про це повідомила державний уповноважений АМКУ Анна Артеменко.

"Це комплексне дослідження, спрямоване в тому числі на вивчення питань, чи є обмеження прав споживачів, які платять комісію під час переказів", - написала вона на сторінці у Facebook.

Відео дня

За її словами, з огляду на збільшення кількості перекладів з-за кордону, АМКУ також досліджує питання про встановлення комісії банками та платіжними системами.

Як повідомлялося, за підсумками 2017 року офіційний обсяг грошових переказів в Україну зменшився до $2,4 млрд З України перекази також скоротилися - на 18,8% до $286 млн.

Однак після того, як Нацбанк переглянув методику підрахунку та врахував неформальні канали надходження валюти в Україну від трудових мігрантів, суми грошових переказів в 2015-2017 роках були переглянуті у бік збільшення в середньому на $2 млрд щорічно. Таким чином, за підсумками 2017 року Україна повернулася до ТОП-15 країн за обсягом переказів з показником в $9,2 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X