Криза минула. Банки США подорожчали до максимуму за останні 10 років

2 серпня 2017, 13:03
Фондовий індекс фінансових компаній США у вівторок, 1 серпня, досяг найвищої позначки за майже 10 років, оновивши посткризовий максимум

Про це повідомляє Financial Times, передає агентство Інтерфакс-Україна .

Так, котирування акцій найбільших банків Уолл-стріт, включаючи Bank of America Corp., Citigroup Inc. і JPMorgan Chase&Co., зросли 1 серпня більш ніж на 1%.

Відео дня

Відзначається, що інвестори продовжують сподіватися на пом'якшення регулювання банківської галузі і перекладаються з акцій високотехнологічних компаній у фінансовий сектор.

Індекс фінкомпаній, що входять в розрахунок Standard&Poor's 500, піднявся до 419,54 пунктів. Останній раз подібний рівень спостерігався у грудні 2007 року, як раз перед тим, як фінансова криза повністю охопила спочатку США, а потім і весь світ.

Управління контролера грошового обігу (OCC) США у вівторок розпочало процес внесення поправок в так зване "правило Волкера", яке жорстко розмежовує інвестиційні операції банків та споживче кредитування. За даними джерел FT, у середу OCC опублікує проект поправок для обговорення представниками банківської галузі та іншими експертами.

Показати ще новини
Радіо NV
X