Альфа-Банк задумався про ребрендинг

30 січня 2018, 12:36

У найближчі дні Альфа-Банк отримає пропозиції консультантів щодо свого нового бренду. Крім того, банк готовий до повної зміни бренду.

Про це повідомив генеральний менеджер Альфа-Банку, майбутній голова правління Укрсоцбанку Іван Світек в інтерв'ю FinClub.

"У грудні ми почали тендер за участю локальних і представництв міжнародних креативних агентств. У найближчі дні ми очікуємо їхні пропозицій щодо розвитку бренду", - сказав він.

Відео дня

За його словами, зовнішній консультант може порекомендувати будь-який варіант: і рестайлінг бренду Альфа-Банку, і переведення об'єднаної установи на оновлений бренд Укрсоцбанк, і абсолютно нову назву. У банку "відкриті" до таких пропозицій.

"Якщо оцінити всі три варіанти, то вони рівні, у кожного є плюси і мінуси. Я сам в різні періоди був прихильником різних варіантів. Тим цікавіше буде подивитися на те, що нам запропонують агентства. Для прийняття фінального рішення ми будемо дослухатися до думки наших клієнтів, запрошуючи їх до участі у фокус-групах", - зазначив Світек.

Нагадаємо, що ще в травні минулого року Світек заявляв, що Альфа-Банк Україна після інтеграції з Укрсоцбанком може змінити бренд.


Альфа-банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано у 1993 році. У ABH Holding входять також Альфа-банк в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Amsterdam Trade Bank NV Дочірні компанії ABHH також здійснюють діяльність на Кіпрі і в Великобританії.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року за розміром активів Альфа-банк посідав 8-е місце (41,3 млрд грн), а Укрсоцбанк - 10-е місце (31,9 млрд грн) серед 88 діючих фінустанов, а за сумарними показниками це був би 4-й банк на ринку і найбільший приватний банк.


У серпні 2016- го стало відомо, що Альфа Банк і Укрсоцбанк утворюють третє за потужністю об'єднання банків в Україні.

31 жовтня ABH Holdings SA (ABHH), яка опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку Україна (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (ABHU)) і UniCredit Group (UCG) оголосили про завершення операції з передачі 99,9% Укрсоцбанку, активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9%.

Іншими власниками ABH Holdings SA є уродженець Львова Михайло Фрідман (32,8%) і уродженець Києва Герман Хан (20,9%), що є наразі громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузьмічов - 16,3%, Петро Авен - 12,4%, Андрій Косогов - 3,6% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві) і The Mark Foundation for Cancer Research - 3,8%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X