Альфа-банк вирішив боротися за український агросектор

5 липня 2018, 10:58
725
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Альфа-банк вирішив боротися за український агросектор - фото

Фото: Pixabay

Альфа-банк побореться за частку на ринку кредитування агросектора

Альфа-банк Україна має намір активніше боротися за корпоративних клієнтів в агросекторі.

Про це заявив перший віце-президент, керівник корпоративно-інвестиційного блоку Альфа-банку Мирослав Лукач, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Для цього банк створив відповідний competence center - спеціальну команду, яка буде працювати з наявною регіональною мережею фінустанови.

"У нас є деякі переваги перед іншими, в тому числі західними, банками. Ми можемо бути більш гнучкими і оперативнішими в прийнятті кредитних рішень. Крім того, великі і навіть середні компанії аграрного сектора вже закредитовані своїми банками в межах лімітів, але вони ще потребують фінансування. Це дає нам всі можливості для більш активної роботи з цим сегментом клієнтів", - пояснив Лукач.

За його словами, наразі банк вже обслуговує низку великих зернотрейдерів і агрохолдингів, таких як Кернел і AgroGeneration, однак вважає цей сектор української економіки перспективним і має намір збільшити свою частку на ринку його банківського обслуговування.

Лукач уточнив, що створений competence center поки невеликий: в ньому працює кілька фахівців, які можуть оцінити проекти в агросекторі і організувати роботу регіональних співробітників, які відповідають за подання масового і середнього бізнесу (з оборотом до 300 млн грн на рік), а також великого регіонального бізнесу.


Альфа-банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році. Акціонерами фінустанови є ABH Ukraine Limited (Кіпр, володіє 90,1% акцій) і міжнародний інвестиційний фонд MSP Stiftung (Ліхтенштейн, 9,9%).

У свою чергу, власниками ABH Ukraine Limited через ABH Holdings є уродженець Львова Михайло Фрідман (32,9%) і уродженець Києва Герман Хан (майже 21%), що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузьмічов - 16, 3%, Петро Авен - 12,4%, Андрій Косогов - 3,7% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві), UniCredit SpA (Італія) - 9,9% і The Mark Foundation for Cancer Research (Кайманові о-ви) - 3,9%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром активів Альфа-Банк займав 8-е місце (58 млрд грн), а сестринський з ним Укрсоцбанк - 7-е місце (58,3 млрд грн) серед 84 діючих фінустанов.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua