Альфа-банк вирішив боротися за український агросектор

5 липня 2018, 10:58

Альфа-банк Україна має намір активніше боротися за корпоративних клієнтів в агросекторі.

Про це заявив перший віце-президент, керівник корпоративно-інвестиційного блоку Альфа-банку Мирослав Лукач, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Для цього банк створив відповідний competence center - спеціальну команду, яка буде працювати з наявною регіональною мережею фінустанови.

Відео дня

"У нас є деякі переваги перед іншими, в тому числі західними, банками. Ми можемо бути більш гнучкими і оперативнішими в прийнятті кредитних рішень. Крім того, великі і навіть середні компанії аграрного сектора вже закредитовані своїми банками в межах лімітів, але вони ще потребують фінансування. Це дає нам всі можливості для більш активної роботи з цим сегментом клієнтів", - пояснив Лукач.

За його словами, наразі банк вже обслуговує низку великих зернотрейдерів і агрохолдингів, таких як Кернел і AgroGeneration, однак вважає цей сектор української економіки перспективним і має намір збільшити свою частку на ринку його банківського обслуговування.

Лукач уточнив, що створений competence center поки невеликий: в ньому працює кілька фахівців, які можуть оцінити проекти в агросекторі і організувати роботу регіональних співробітників, які відповідають за подання масового і середнього бізнесу (з оборотом до 300 млн грн на рік), а також великого регіонального бізнесу.


Альфа-банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році. Акціонерами фінустанови є ABH Ukraine Limited (Кіпр, володіє 90,1% акцій) і міжнародний інвестиційний фонд MSP Stiftung (Ліхтенштейн, 9,9%).

У свою чергу, власниками ABH Ukraine Limited через ABH Holdings є уродженець Львова Михайло Фрідман (32,9%) і уродженець Києва Герман Хан (майже 21%), що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузьмічов - 16, 3%, Петро Авен - 12,4%, Андрій Косогов - 3,7% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві), UniCredit SpA (Італія) - 9,9% і The Mark Foundation for Cancer Research (Кайманові о-ви) - 3,9%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром активів Альфа-Банк займав 8-е місце (58 млрд грн), а сестринський з ним Укрсоцбанк - 7-е місце (58,3 млрд грн) серед 84 діючих фінустанов.

Показати ще новини
Радіо NV
X