Альфа-Банк успішно перейшов на власний процесинг

23 серпня 2018, 14:02
Новини компаній
 У середу 22 серпня Альфа-Банк Україна запустив власний процесинговий центр

У середу 22 серпня Альфа-Банк Україна запустив власний процесинговий центр

Альфа-Банк завершив міграцію на власний процесинг і повністю відновив активність платіжних карт. Карти банку були недоступні близько шести годин.

В середу 22 серпня Альфа-Банк Україна запустив власний процесинговий центр і перемкнув обслуговування платіжних карт банку з Українського процесингового центру на нову власну платформу SmartVista, йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Відео дня

У банку відзначають, що запуск власного процесингового центру збільшить швидкість обслуговування і видачі платіжних карт, дозволить запустити технологію 3D Secure для підвищення безпеки карткових розрахунків, сказано в повідомленні банку.

За процесом міграції клієнти банку могли стежити завдяки онлайн-трансляції на офіційному сайті банку, де повідомлялося про всі виконані командою банку дії. За даними трансляції картки Альфа-Банку Україна були недоступні всього близько 6 годин, з 10:20 до 16:10. Через кілька годин банк включив систему інтернет-банкінгу My Alfa-Bank і мобільний банкінг Alfa-Mobile Ukraine і всі раніше призупинені сервіси. Зараз каркти і системи банку працюють без обмежень.

«Для нас дуже важливо було не підвести клієнтів і оперативно завершити роботи із запуску власного процесингу. Адже ми розуміємо, що навіть кілька годин без доступу до коштів на платіжних картках або можливості здійснити необхідні платежі в інтернет-банкінгу сьогодні є дискомфортом для наших клієнтів», – заявив віце-президент, голова роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна Олексій Карчажкін.

Раніше повідомлялося, що Альфа-Банк Україна 22 серпня тимчасово зупинить будь-які операції за платіжними картками банку через запуск власного процесингового центру. Тимчасова зупинка карткових платежів торкнулася 1,8 млн активних карт Альфа-Банку Україна (за даними на 1 липня 2018 р.), що становить 5% від загальної кількості активних карт в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X