Російський Альфа-Банк, який потрапив під санкції, продає казахстанську «дочку»

21 квітня 2022, 16:11
Співвласник Альфа-Банку Михайло Фрідман (Фото:yes-ukraine.org)

Співвласник Альфа-Банку Михайло Фрідман (Фото:yes-ukraine.org)

Російський Альфа-Банк продає свою казахстанську «дочку» Альфа-Банк Казахстан місцевому банку ЦентрКредит, що належить мільйонеру Бахитбеку Байсеїтову.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Про це повідомляє сайт ЦентрКредиту.

«Між АТ Альфа-Банк та АТ Банк ЦентрКредит досягнуто принципової домовленості про продаж АТ ДБ Альфа-Банк, Казахстан. Банк ЦентрКредит стане новим акціонером Альфа-Банк Казахстан, купивши 100% простих акцій. АТ Альфа-Банк повністю вийде зі складу акціонерів і відкличе своїх представників із Ради директорів», - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Після завершення угоди ЦентрКредит планує провести ребрендинг банку. Він стане «повністю казахстанським банком із повним спектром банківських послуг для фізичних та юридичних осіб».

На початку квітня США ввели санкції проти двох найбільших російських банків - Сбербанку та Альфа-Банку. Вони були запроваджені після появи інформації про звірства російських окупантів у Бучі та інших населених пунктах Київської області.

У березні ЄС та Великобританія запровадили санкції проти співвласників Альфа Груп Михайла Фрідмана та Петра Авена.

Український Альфа-Банк повідомляв, що йдуть переговори про передачу їхньої частки з великими польськими та українськими компаніями, а також із приватними інвесторами.

Показати ще новини
Радіо NV
X