Активісти вирішили розблокувати всі відділення російського Сбербанку в Україні

27 березня 2017, 17:56
Активісти партії Національний корпус (колишній ДК Азов) вирішили розблокувати роботу відділень російського Сбербанку в Україні

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Національного корпусу в Facebook.

"Ми ведемо війну з Росією, а не з українськими громадянами. Хоча нас дивує поведінка тих, хто на третій рік війни з РФ тримає в банках окупанта заощадження. Тому ми на короткий час розблокуємо відділення російських банків, розуміючи, що вкладниками в них, зокрема, стали звичайні громадяни. Однак звертаємося до них проявити національну солідарність з нашим спільним фронтом боротьби з агресором і одночасно врятувати свої кошти", - йдеться в повідомленні

Відео дня

Відзначається, що блокада успішно досягла завершення першого стратегічного етапу.

"Втім, Національний Корпус не має наміру зупинятися на досягнутому. Ми оголошуємо про підготовку наступного етапу банківської блокади. Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого Сбербанку Росії в Україні", - йдеться в повідомленні.

На думку Національного Корпусу, масове закриття депозитів українців в банках з російським держкапіталом завдасть фінансовий удар по РФ, а відкликання ліцензії Національним банком України і націоналізація активів вивільнить кошти, яких бракує для відновлення зруйнованого Донбасу.

"Водночас ми застерігаємо владу не допустити продажу цих банків підставним посередникам через треті руки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше активісти заблокували роботу відділень Сбербанку в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці та Сумах.

Раніше повідомлялося, що Сбербанк в Україні розблокував роботу двох відділень в Сумах та Вінниці.

Нагадаємо, 13 березня Національний корпус заблокував вхід у відділення Сбербанку в Києві, побудувавши цегляну стіну.

Активісти партії Національний корпус (колишній ДК Азов) 24 березня заблокували відділення Сбербанку в Сумах.

23 березня НБУ ввів терміном на 1 рік санкції проти п'яти працюючих в країні структур російських держбанків: Сбербанку , ВТБ Банку, БМ Банку, Промінвестбанку та VS Bank ("донька" Сбербанку).

Показати ще новини
Радіо НВ
X