Акції шести американських техгігантів з’явилися на українській біржі. Серед них — Netflix і Tesla

16 квітня 2021, 13:20

Українська біржа ПФТС почала торгівлю акціями компаній Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix і Facebook. Всього на ПТФС торгуються акції 14 іноземних компаній.

Українська фондова біржа ПФТС з 15 квітня відкрила торгівлю акціями шести американських технологічних компаній - Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix і Facebook. Про це йдеться в повідомленні пресслужби майданчика.

Відео дня

Станом на 15 квітня котирування акцій вказані наступні: Microsoft (тікер - MSFT) - 7509 грн, Advanced Micro Devices (AMD) - 2302 грн, Visa - 6470 грн, Tesla (TSLA) - 21 556 грн, Netflix (NFLX) - 15822 грн, Facebook (FB) - 8852 грн.

Крім зазначених технокомпанія на біржі ПФТС також доступні акції таких іноземних емітентів: Apple, Biz Finance, Blackrock Fund Advisers, Equity Residential, Ferrexpro, MHP, State Street Global Advisors Trust Company, US Department of the Treasury.

Нагадаємо, що в грудні минулого року акції зазначених компаній допустили до обігу в Україні. У 2019 до обігу в Україні були допущені акції Apple . У липні 2019 року власники цих акцій вперше отримали дивіденди на території України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X