Акції Гінера у PIN Банку передали в управління АРМА

7 листопада 2022, 16:22
Євген Гінер хотів продати свій Pinbank Ярославському (Фото:Сайт ЦСКА)

Євген Гінер хотів продати свій Pinbank Ярославському (Фото:Сайт ЦСКА)

Акції президента московського ЦСКА Євгена Гінера передали до управління АРМА.

Шевченківський районний суд Києва передав АРМА 88,89% акцій Першого інвестиційного банку (PIN Bank), які належать президенту московського ЦСКА Євгену Гінеру.

Про це пише Liga.net з посиланням на ухвалу суду.

Відео дня

Акції заарештовані в рамках кримінального провадження з фінансування російської агресії ( ст. 110-2 ККУ), диверсії ( ст. 113 ККУ) та ведення агресивної війни ( ст. 437 ККУ).

Слідство встановило зв'язок між Гінером та корпорацією Ростех, яка постачає зброю та боєприпаси для російської армії. На цій підставі вдалося досягти судового арешту на один із його ключових активів в Україні — акції PIN Bank.

Також було заарештовано нерухомість банку та десять службових автомобілів.

З 24 жовтня ці активи переходять до управління АРМА «для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження та збереження їхньої економічної вартості».

Раніше повідомлялося, що НБУ тимчасово позбавив російських акціонерів права голосу у банках Форвард, Український капітал та Перший інвестиційний банк.

Нагадаємо, Євген Гінер потрапив під українські санкції. У листопаді 2021 року повідомлялося, що банк Кредит Дніпро харківського бізнесмена Олександра Ярославського хоче придбати PINbank.

2017 року НБУ визнав недійсною банківську групу російського бізнесмена Євгена Гінера.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X