Аеропорт Бориспіль буде здавати авіакаси в оренду по-новому

10 жовтня 2018, 18:47

Міжнародний аеропорт Бориспіль вирішив виставляти на конкурс всі касові приміщення, не продовжуючи діючі договори оренди.

Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

"Прийнято рішення не продовжувати діючі договори оренди, і всі касові приміщення виставляти на нову конкурсну процедуру. Це дозволить привести орендну плату за авіакаси до ринкових реалій, забезпечивши збільшення як надходжень до державного бюджету, так і неавіаційні доходи аеропорту", - сказав комерційний директор аеропорту Георгія Зубко.

Відео дня

За підсумками торгів, проведених 10 жовтня районним відділенням Фонду державного майна в Київській області, була зафіксована місячна орендна плата за площу 3,7 кв. м на рівні 66 тис. грн.

Аукціон стартував з 1,9 тис грн (без ПДВ) за 1 кв. м і закінчився фінальною пропозицією переможця 17,8 тис. грн.

Також наголошується, що договори оренди, на підставі яких авіакаси орендувалися досі, були укладені РВ ФДМ в Київській області ще на 2014-2016 роки.

Орендна плата за цими договорами у середньому становила 1,2-1,5 тис. грн за 1 кв. м (без ПДВ).


Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні. Загальна площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Показати ще новини
Радіо NV
X