$7600: Bitcoin встановив новий історичний рекорд

6 листопада 2017, 10:57
Курс першої і найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) подолав нову історичну позначку вартості

Так, 5 листопада курс біткоіну вперше в історії досягав $7601 за монету. Втім, до моменту написання матеріалу вартість криптовалюти коливалася близько $7400.

Зростання вартості біткоіну пов'язане як з дедалі ширшим поширенням популярності криптовалют у світі, так і з очікуваннями початку торгів ф'ючерсами на криптовалюту найбільшим у світі оператором ф'ючерсних бірж CME Group.

Відео дня

Крім того, зростання обумовлене очікуванням чергового хардфорку (поділу ланцюга) біткоіну - Segwit2x.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Також, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну піднялася вище $123 млрд, а загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $200 млрд.

Нагадаємо, що ще 2 листопада ціна біткоіну вперше перевищила позначку у $7350.
Раніше біткоін пережив два так званих хардфорки. Перший стався 1 серпня, у результаті чого утворилися дві криптовалюта - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. На цей раз від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

Показати ще новини
Радіо НВ
X