Грошей у бюджеті немає. 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою поки що не виплачуватимуть — Мінфін

1 лютого 2022, 01:10

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що зараз у бюджеті немає грошей на виплату 500 гривень тим українцям, які зробили бустерне щеплення вакциною від коронавірусу COVID-19

Про це повідомляє Економічна Правда.

"Якщо порахувати, то по тисячі держава виплатила 7,7 мільйонам громадян. Тому якщо розрахувати, що всі ці люди підуть за бустерною дозою протягом року, то 3 мільярди не вистачить", - заявив міністр.

Відео дня

Марченко зазначив, що українці робитимуть бустерне щеплення поступово, тому немає необхідності терміново вносити зміни до держбюджету на 2022 рік.

"Хтось вакцинувався у грудні, він піде не раніше червня-липня. Це відкладає вирішення цієї проблеми на весь рік", - заявив Марченко.

24 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що вакциновані від коронавірусу бустерною дозою отримають додатково 500 грн у рамках програми єПідтримка.

19 грудня в Україні стартувала програма єПідтримка, яка передбачає виплату 1000 гривень усім українцям, повністю вакцинованим від COVID-19.

Гроші нараховують на спеціальні віртуальні карти, отримати їх готівкою не можна. На віртуальну тисячу гривень можна купити послуги у трьох сферах – культура, подорожі та спорт.

Слухайте подкаст на цю тему
Показати ще новини
Радіо NV
X