Райф. Ще один банк почав відкривати картки для виплати 1000 грн за вакцинацію

30 грудня 2021, 16:00

Raiffeisen Bank почав видавати картки для виплати 1000 грн за вакцинацію у рамках програми єПідтримка.

Raiffeisen Bank з 29 грудня почав видавати картки для виплати 1000 грн за вакцинацію в рамках програми єПідтримка. Про це йдеться у повідомленні банку.

Таким чином, Raiffeisen Bank сьомим банком, що випускає такі картки. Оформити картку можна, прийшовши у відділення або оформити онлайн на сайті банку.

Відео дня

«Після оформлення картки необхідно подати заяву на виплату 1000 грн у додатку Дія», - доповнили у банку.

Нагадаємо, що 19 грудня в Україні офіційно стартувала програма єПідтримка, яка передбачає виплату 1000 гривень усім українцям, повністю вакцинованим від COVID-19.

Кошти нараховують на спеціальні віртуальні картки, отримати їх готівкою неможливо. На сьогодні такі картки оформляють шість банків: ПриватБанк, Monobank, Ощадбанк, Альфа-Банк, А-Банк та Укргазбанк.

На віртуальну тисячу гривень можна буде придбати послуги у трьох сферах – це культура, подорожі та спорт. Як вважають в Офісі президента та уряді, саме ці галузі найбільше постраждали від карантинів, тому кошти мають стати підтримкою для них.

Окремий список послуг буде розроблено для людей віком від 60 років — вони зможуть витратити 1 тисячу гривень на ліки та інші соціальні потреби (список Кабмін уточнить пізніше). Така опція стане доступною з січня 2022 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X