Бойкот Facebook, ліки від коронавірусу і ювілей Tesla

7 липня 2020, 09:35
NV Преміум

Незважаючи на зростання числа заражень в трьох десятках штатів США, в червні істотно знизився рівень безробіття. Це позначилося на ключових індексах США, які завершили 2 квартал рекордним зростанням.

Фондовий ринок

Минулий тиждень видався оптимістичним для фондового ринку США. За його результатами, всі ключові індекси виросли: S&P +4,0, Dow +3,2, Nasdaq +4,6. Другий квартал 2020 року виявився найкращим для S&P з 1998 року (+20%), а для Dow — з 1987 року (+18%). У червні S&P майже повернувся до рівнів початку року, Dow поки що в помітному мінусі, зате Nasdaq перевершив лютневі максимуми і регулярно оновлює історичні рекорди.

Відео дня

За 70-річну історію знайшлося лише 4 приклади більш сильного зростання широкого ринку — і завжди цьому передував обвал, як і раніше в цьому році. Історія також передбачає подальше зміцнення ринку, як це відбувалося в 9 з 10 випадків найкращих квартальних приростів.

Одним з найважливіших позитивних чинників для ринків США стали дані про несподівано швидке скорочення безробіття в країні. Якщо в травні воно становило 13,3%, то в червні знизилося до 11,1%. При цьому число робочих місць зросло на 4,8 млн.

Ринки продовжують ігнорувати дані про зростання добового числа заражень в США (більше 40 тис) і світі (близько 200 тис), а також перспективу нового погіршення американо-китайських відносин після прийняття закону про безпеку в Гонконзі.

Китай проти США

Показати ще новини
Радіо NV
X