ОАЕ і мільярдні обіцянки. Яким заявам політиків і документам варто вірити?

18 лютого 2021, 10:30
NV Преміум

Коли чекати вливання в українську економіку після візиту Володимира Зеленського в Абу-Дабі.

Президент України підкреслив, що його дводенна поїздка в ОАЕ — «результативний візит, який буде відзначений наповненням мільярдами доларів інвестування». Президент додав, що під час переговорів в Абу-Дабі обговорювалася співпраця в різних сферах. Зокрема, він зазначив досягнуті домовленості про співпрацю в сільськогосподарській сфері з ОАЕ. «Ми за ці дні знайшли послідовного і надійного партнера», — сказав президент і зазначив, що в Україну до кінця цього року приїде кілька делегацій з ОАЕ, що спеціалізуються в різних сферах, зокрема очікується візит міністра оборони ОАЕ.

Відео дня

Ні, це не ексклюзивний коментар Володимира Зеленського для НВ Бізнес.

Це підсумки поїздки іншого президента України. Віктор Ющенко побував в Абу-Дабі в листопаді 2009 року і ще тоді пообіцяв мільярдні інвестиції у вітчизняну економіку. Минуло понад 11 років, але я не можу пригадати інвестицій з ОАЕ, якими варто пишатися.

Днями завершився візит в Абу-Дабі Володимира Зеленського, за підсумками якого українські компанії підписали меморандуми і контракти на $3 млрд. Це якщо вірити заявам учасників делегації. Однак конкретики про те, яка частина — реальні контракти, а яка — лише декларації про наміри, немає. І, найімовірніше, не буде.

Показати ще новини
Радіо NV
X