Завдяки Netflix ринок сповнений оптимізму

18 квітня 2018, 12:10

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Відкинувши, тимчасово, геополітичні та військово-торговельні страхи ринок сконцентрувався на фундаментальних цінностях і демонструє активне зростання. Вчора всі основні індекси закінчили день в "зеленій зоні": S&P 500 (+ 1.07%); Dow Jones (+ 0.87%) і Nasdaq (+ 1.74%), таким чином відігравши всі втрати з початку року.

Відео дня

Основним каталізатором вчорашнього зростання безумовно став Netflix, акції якого за день зросли на (+ 9.19%). Ось бачите, яка чарівна сила часом міститься в серіалах. Успіхи Netflix стали позитивним імпульсом і для інших компаній всієї великої п'ятірки FAANG: Facebook (+ 2.32%), Apple (+ 1.38%), Amazon (+ 4.32%) і Google (+ 3.18%).

Як наслідок, споживчі товари не першої необхідності (+ 1.86%) і технологічний сектор (+ 1.86%) стали лідерами зростання серед 11 секторів S & P. Єдиний сектор, який опинився трохи "в червоному" – це фінанси (-0.07%), на який тиснуть квартальні результати Goldman Sachs (-1.65%).

Прибутковість 10 річних US-Treasuries знизилася на 2 бп, до 2.81%, а дворічних зросла, продовжуючи "вирівнювати" криву прибутковості.

Травневі ф'ючерси на WTI трохи підросли, на (0.5%), до $66.55, а золото практично не змінилося і сьогодні торгується на рівні $1,349.9 за унцію.

Чого чекати сьогодні

Як і раніше, в фокусі подій – квартальні результати компаній і банків. З великих відомих імен свої квартальні досягнення представлять American Express (AXP), US Bancorp (USB), Textron (TXT) і Abbott Laboratories (ABT). Найбільший інтерес викличуть, найімовірніше, результати Morgan Stanley (MS), що рапортує останнім з найбільших американських фінансових інститутів.

З економічних індикаторів найважливішими сьогодні буде так звана "Beige Book" (Бежева книга) від ФРС. Цей звіт є економічним оглядом, який публікується на підставі звітних документів 12 регіональних банків ФРС. Бежева книга публікується за два тижні до засідання ФРС і є одним з факторів, що впливають на зміну ставки.

В цілому, схоже, нас чекає ще один позитивний день, про що поки що свідчать ф'ючерси на всі основні індекси: S & P 500 (+ 0.34%); Dow Jones (+ 0.25%) і Nasdaq (+ 0.26%).

Показати ще новини
Радіо NV
X