Як взяти чотирьох сильних одинаків і змусити їх працювати разом

9 червня 2019, 08:05

Про зв’язок архетипів з командною роботою

Справжня магія — це взяти чотирьох сильних одинаків і змусити їх працювати разом. (Ділан Родс з к/ф Ілюзія обману). Є багато способів підвищити ефективність роботи в команді. Подивимося, чим знання архетипів і застосування архетипових образів може допомогти в командній роботі. Це перша вступна частина про те, чому в управлінні командами варто звернути увагу на архетипи, чим вони можуть бути корисні і чому можуть посилити вас як лідера.

Відео дня

По-перше, це цікаво

Якщо спрощено, то архетипи — це несвідомі моделі поведінки. Вони починають спрацьовувати ще до того, як ми замислюємося про те, що конкретно робимо і як поводимося. У кожного є своє розуміння творця і якщо сказати: «Він — справжній творець» всі ми плюс-мінус розуміємо і навіть можемо уявити собі цей персонаж. Це і є архетипи. У когось справжнім Творцем буде Енді Воргол або Леонардо, а у когось Шанель або Бетховен. Але ми досить чітко і однаково виділяємо основні якості, що їх об'єднують, і створюють таку асоціацію.

Термін повернув до життя і вдихнув у нього свіжі смисли Карл Густав Юнг. Саме його роботи є фундаментальними засадами для всіх наявних сьогодні теорій, методик і концепції архетипів. А їх досить, щоб не будучи фахівцем, заплутатися. Різниця між теоріями в тому, що типуються різні якості, звідси відмінності в акцентах, назвах і описах архетипів.

Найзручнішим для бізнесу та персонального розвитку мені здається підхід Керол Пірсон і Маргарет Марк, у якому об'єднані елементи «Шляхи Героя» дослідника міфології Джозефа Кемпбелла і архетипової психології. На нього я і буду спиратися в циклі публікацій на цю тему.

По-друге, це легко. Якщо не ускладнювати

По суті, це система розуміння і управління загальнолюдськими значеннями і смислами. Пірсон виділяє три етапи шляху героя — Підготовка, Шлях і Повернення.

І чотири блоки цінностей (мотивація):

— Індивідуалізм і вивчення — три архетипи цього блоку: Наївний, Шукач, Мудрець припускають різні стратегії самореалізації. Вони прагнуть бути собою у всіх проявах і дізнатися якомога більше про цей світ.

— Зміни — Воїн, Бунтар, Маг — найважливіше бажання — залишити свій слід в історії. Змінити світ або хоча б якусь невелику його частину. Ці архетипи допомагають людям йти на ризик, приймати зміни і змінювати своє життя.

— Належність — ці хлопці орієнтуються на відносини і задоволення. Їм важливо бути причетними, належати групі або спільноті і отримувати визнання і підтримку. Допомагають людині влитися в суспільство і стати частиною групи. Це Сирота, Естет і Блазень.

— Збереження — влада і контроль. Ці архетипи допомагають забезпечити стабільність і безпеку існування. Опікун, Творець і Правитель — архетипи блоку Збереження.

Для зручності ключову інформацію щодо архетипів зведено в таблицю. Назви вказую як у автора, без фемінітивів, але компенсую жіночими образами на фото.

Ольга Чибісова
Фото: Ольга Чибісова

По-третє, це зрозуміло. Якщо розібратися

Архетипи проявляються в поведінці, зовнішньому вигляді людини, у словах і мовних зворотах. У компаніях архетипи проявляються в дизайні інтер'єру, стилі управління, заведеному в компанії, внутрішньокорпоративній культурі. Звертаючи увагу на ці явні ознаки, лідеру команди з одного боку легше зрозуміти цінності та мотивацію кожного з учасників команди, а з іншого боку — сформувати цілісну і збалансовану організаційну культуру в команді або компанії.

По-четверте, це працює

Архетипи працюють у рекламі і брендингу, у кіно та літературі. І, напевно, у багатьох в управлінні бізнесом. Ще один аспект, про який є сенс сказати — це зміна активного архетипу лідером. У різних ситуаціях і в залежності від оточення ми активізуємо різні архетипи, необхідні нам для досягнення результату або доречні в умовах, що склалися. Найчастіше робимо це несвідомо (на те вони й архетипи). А що якщо увімкнути свідомість?

Оцініть, якості якого архетипу потрібні вашій команді саме зараз або який архетип допоможе в найближчих переговорах? Поставтеся свідомо до використання архетипів і зміни не змусять себе чекати. В одному з наступних текстів я поділюся простою технікою включення необхідного архетипу.

Далі ми докладніше розглянемо особливості принципів управління та організаційної культури відповідно до архетипів. І якщо раніше ви не надавали значення архетипам у роботі з командами, може, саме час почати? Пишіть, що думаєте з приводу архетипів, як інструменти підвищення ефективності команди в коментах або мені на фейсбук — Ольга Чибісова.

Спеціально для НВ Бізнес

Більше поглядів — у розділі Експерти НВ Бізнес

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X