Як продати свій бізнес. Процес пошуку покупця

7 квітня 2021, 16:30
NV Преміум

Ніхто не любить слово «процес», всі люблять «результат». Але, хоч як не крути, від якості процесу залежить результат. Процес пошуку потенційних покупців, зацікавлених у вашій компанії, складніший, ніж може здатися на перший погляд.

У міру пошуку покупців стає дедалі складніше керувати очікуваннями клієнта і всіх зацікавлених сторін. Утримання всіх учасників продажу на одній хвилі — один із найважливіших аспектів успішного закриття угоди. Продаж компанії — це і наука, і мистецтво одночасно. Тому, на мій погляд, варто скористатися допомогою професійного інвестиційно-банківського радника, який допоможе вам протягом усього процесу продажу. Я опишу основні етапи найпоширенішої моделі пошуку покупців.

Відео дня

Радник на першому етапі буде:

  • Збирати і аналізувати величезний обсяг даних як у відкритих джерелах, так і в закритих (Mergermarket, Capital IQ, EMIS, Pitchbook). Проводити інтерв'ю і зустрічі. Аналізувати ваші цілі, компанію, бізнес-операції, конкурентів, ринок.
  • Радник вивчить всі деталі вашого бізнесу і забезпечить основу для пошуку потенційних покупців. Він створить попередній список потенційних інвесторів, який включатиме різні типи покупців з усього світу.
  • Радник представить раціоналії щодо кожного потенційного покупця і погодить з вами фінальний список.

На другому етапі:

Показати ще новини
Радіо NV
X