Як справити враження на свого керівника, працюючи віддалено

29 липня 2021, 17:00

Фрілансеру або будь-якому іншому віддаленому працівнику складно продемонструвати свій підхід, етику і якість роботи клієнтам і керівникам. Що робити?

Деякі роботодавці скептично ставляться до того, що співробітники працюють з дому — вони не можуть точно знати, як підлеглі використовують свій час. Це зобов'язує співробітників на віддаленні постійно доводити свою цінність.

Відео дня

Робота з дому може сильно ускладнювати життя, з огляду на кількість можливих відволікальних чинників, потреба у виконанні робіт і проєктів, обмежені ресурси і, нарешті, тиск, щоб не відставати від стандартів роботи. Ще гірше, коли робочий процес порушений просто тому, що ваше робоче місце знаходиться за декілька кроків від вашої спальні.

Потрібно багато усвідомлених зусиль, щоб продуктивна робота на віддаленні була здійсненним завданням. Я покажу вам практичні кроки, які допоможуть вам показати свою продуктивність під час роботи віддалено своєму начальству.

Чого краще не робити

1. Не беріться за зайві завдання, щоб довести свою ефективність

Думка про те, щоб взяти більше роботи, спочатку може бути привабливою. Особливо для вашого роботодавця, який хоче максимально ефективно використовувати ваш час. Але скоро ви зрозумієте, що якість виконуваної вами роботи має таке ж значення, як і кількість.

Виконання більшої кількості завдань може призвести до різкого зниження якості результату. А за цим може послідувати зниження продуктивності. Замість того, щоб обтяжувати себе додатковими завданнями, правильно розподіляйте свій час, щоб довести свою поточну роботу до досконалості.

2. Не беріться за роботу в дуже стислі терміни

Намагаючись справити враження на начальника або клієнта, ви також повинні реалістично оцінювати можливість виконання роботи. Найкраще відмовитися від неї, якщо ви заздалегідь знаєте, що не зможете виконати завдання в строк.

Братися за такі завдання тільки для того, щоб запізнитися до терміну або здати виконану роботу більш низької якості, марно. Беріться тільки за ту роботу, на яку досить часу для виконання, крім випадків, коли ситуація дійсно вимагає зворотного.

3. Ніколи не кусайте більше, ніж можете прожувати

Буде краще, якщо ви не будете скупитися в роботі або завданнях, які ви берете на себе. Люди, що працюють віддалено, часто хочуть відкусити більше, ніж можуть прожувати, тому що часто у них є схема оплати, яка порівнянна з обсягом виконаної роботи. Не варто братися за чергову роботу, коли багато чого ще не зроблено в попередній. Ви повинні закінчити завдання перш, ніж перейти до нового.

4. Сказати «ні» — це нормально

Багато співробітників, що працюють на дому, не навчилися говорити «ні». Ви не повинні говорити «так» всьому, ні через страх, ні через бажання догодити босові. Ви завжди можете сказати «ні», якщо вимоги нереалістичні. Пам'ятайте, ви повинні робити роботу, а не вони.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Як показати свою продуктивність при віддаленій роботі

Ось здорові способи довести свою продуктивність, навіть якщо ви працюєте з дому:

1. Ніколи не пропускайте дедлайни

Недотримання термінів — величезна ознака непродуктивності. Якщо ви будете передбачливими, ви ні в якому разі не пропустите дедлайн. Завжди закривайте проєкти вчасно.

2. Будьте чуйними і на зв'язку

Працюючи віддалено, найбільшою загрозою для прогресу буде те, що ви недоступні, і зв'язок порушено. Вам завжди потрібно бути впевненим, що ви відповідаєте вчасно, і з вами можна зв'язатися для отримання інформації та оновлень.

3. Оновлюйте статуси: будьте відповідальні

Добре, якщо ви постійно тримаєте в курсі справи свого роботодавця. Розповідайте йому про свій прогрес у роботі; це допоможе йому бути впевненим, що ви працюєте, а не займаєтеся особистими справами. Рекомендується закривати ваші великі проєкти частинами. Так ви забезпечите стабільний прогрес у роботі.

4. Зробіть свою роботу доступною

Важливо всю свою роботу зробити видимою. Вам не захочеться бути залученим у проєкт, який не читанний або недоступний. Спробуйте розпакувати файли, щоб поліпшити доступність. Також переконайтеся, що ви зрозуміли завдання керівника вірно — у вас не буде поруч того, хто пояснить, що і як робити.

Слід зазначити, що якість виконаної роботи говорить про вашу цінність і продуктивність. Кожен роботодавець хоче працювати з тим, хто може діяти незалежно з мінімальним стресом, виконуючи роботу ефективно. Будьте таким працівником, і ваша продуктивність ніколи не буде поставлена під сумнів.

Показати ще новини
Радіо NV
X