Вартість Apple як індикатор сильної економіки

5 червня 2018, 10:10

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Відмінне закінчення минулого тижня задало чудовий тон новому. Під розмови про кризу, що насувається, інвестори, схоже, вирішили сповна насолодитися кінцівкою бичачого ринку і хорошими результатами економіки США. Ринок продовжує зростати: S&P 500 (+ 0.45%); Dow Jones (+ 0.72%) і Nasdaq (+ 0.69%). Всі індекси, вимірюючи з початку року, знову в "зеленій зоні". Більш того, для Nasdaq вчорашній результат став історичним максимумом.

Відео дня

І в цьому йому, не в останню чергу, допомогли Apple (+ 0.84%) і Amazon (+ 1.45%), що досягли максимальних значень у своїй історії. І, дійсно, Apple порадував інвесторів і клієнтів рядом досягнень у сфері нових технологій та удосконалення наявних продуктів на Worldwide Developers Conference, яка відкрилася вчора в Сан-Хосе, Каліфорнія. Також, позитивної енергії ринку додав Microsoft (+ 0.89%), що купив стартап GitHub за $7.5 мільярдів. Ну і, непоганий вклад внесли королі роздробу Walmart (+ 2.93%), Home Depot (+ 2.14%) і Target (+ 4.88%).

Як влучно сказав Джефф Кілбург, CEO KKM Financial, в інтерв'ю CNBC: "Коли ти бачиш Apple на самій вершині ціни за всю історію, то це найкращий доказ того, що з американською економікою все гаразд".

Сім з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашню торговельну сесію зростанням. У трійці лідерів: споживчі товари не першої необхідності (+ 1.13%), нерухомість (+ 0.97%) і споживчі товари першої необхідності (+ 0.82%). Серед відстаючих: комунальні (-0.85%) і енергетичні (-0.92%). Перші реагують на ставки, а останні рухаються вниз за ціною на нафту.

Ф'ючерси на WTI продовжили падіння (-1.61%) і торгуються на рівні $64.75 за барель, що на 10.4% нижче, ніж травневі максимуми.

Прибутковість 10-річних US Treasuries зросла на 4 бп до 2.94%, а дворічних на 2бп, до 2.51%, трохи розширюючи спред і надаючи кривій прибутковості більш оптимістичного вигляду.

Золото, практично, не змінилося, (-0.18%), і зараз торгується на рівні $1,294.9 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

Головною подією, напевно, стане звіт про нові робочі місця – JOLTS. Тон сьогоднішнім торгам вже задав президент США, який, як зазвичай, не стримався і вже вчора ввечері, в очікуванні офіційного оприлюднення звіту, твітнув, що: "За багатьма напрямами це найбільша економіка за всю історію Америки, і найкращий час, ніж будь-коли, щоб шукати роботу!".

Будемо сподіватися, що цього разу магічна сила твітів американського президента разом з відмінними даними про стан американської економіки рушать ринок далі вперед.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X