Угода AT&T — Time Warner дозволена. Чекаємо на ФРС

13 червня 2018, 11:42

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них чекати інвесторам найближчим часом.

Ринок повністю проігнорував переможні реляції політиків з приводу зустрічі лідерів США та Північної Кореї і закінчив день нічим: S&P 500 (+0.17%); Dow Jones (-0.01%) і Nasdaq (+0.57%).

Хоча деякі з 11 секторів S&P продемонстрували відмінні результати: чутливі до ставок комунальні підприємства (+1.29%) і нерухомість (+0.58%) користувалися підвищеним попитом серед інвесторів, в очікуванні рішень ФРС та ЄЦБ.

Відео дня

Найважливішою подією вчорашнього дня, безумовно, стало позитивне рішення федерального судді, що дає зелене світло поглинанню AT&T компанією Time Warner. Після закриття торгів вартість акцій Time Warner зросла на 5%, а AT&T втратила близько 2%. Рішення про угоду AT&T — Time Warner — чудові новини для ринку, рішення судді створює прецедент і відкриває шлях низці інших значущих угод, включаючи Сomcast-Fox-Disney.

Прибутковість 10-річних US Treasuries не змінилася, залишившись на рівні 2.96%, 2-річні зросли на 1 бп, до 2.54%.

Ф'ючерси на WTI теж, практично, не змінилися в ціні й торгується на рівні $66.36 за барель.

Ціна на Золото знизилася до $1,298.6 за унцію.

Якщо швидко підвести підсумок вчорашнього дня, то ринок застиг в очікуванні сьогоднішніх новин від ФРС.

Чого чекати сьогодні, в середу

Засідання ФРСголовна подія сьогоднішнього дня. Підвищення ставки на 0.25% все інвестори розглядають, як доконаний факт. Найцікавішим і хвилюючим виявиться погляд ФРС в майбутнє. Очікується, що після обіду, за східним часом, ФРС оприлюднить заяву з приводу своєї подальшої політики і прогнози від членів комітету ФРС, яка приймає рішення про підвищення ставки — так званий, "dot plot". Після цього Голова ФРС Пауелл проведе прес-конференцію.

Що стосується прогнозів, то минулого разу, в березні, "dot plot" показав, що думки членів комітету розділилися. Одні висловилися за два додаткові підвищення ставки, інші за три.

На думку аналітиків, цього разу прогнози можуть бути агресивнішими, враховуючи публічні висловлювання членів комітету протягом останніх тижнів і розігрітий ринок праці. Хоча, згідно з даними СМЕ Group позиції, відкриті трейдерами, демонструють поділ на два приблизно рівних табори — тих, хто вірить у два додаткових підвищення, і тих, хто в три.

Сподіватимемося, що заява ФРС і прес-конференція Пауелла проллє більше світла на ситуацію зі ставками і дозволить ринку краще визначити настрої регулятора.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X