Як поєднати відрядження з відпочинком

27 липня 2018, 17:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У ХХI столітті для бізнесу немає поняття відпустка – він активно функціонує, розвивається, живе і працює 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Але як отримати максимум відпочинку від літніх бізнес-поїздок?

Існує три правила, які дозволять вам працювати, відпочиваючи!

  1. Зруйнуйте в своїй голові стереотип "Бізнес-готелі можуть перебувати тільки в бізнес-центрі міста"

Я дуже багато спілкуюся з нашими гостями і помітила одну тенденцію – урбанізм міста все більше тисне на кожного з нас. Кожен бізнесмен стільки свого часу проводить в оточенні висотних будівель, що, коли з'являється можливість бізнес-поїздки в інше місто, не просто хочеться, а прямо необхідно змінити картинку. Адже продуктивність поїздки оцінюється не тільки успішно підписаними угодами, а й кількістю нових перспективних бізнес-ідей, які з'явилися під час поїздки. Тому якщо хочете отримати максимум від свого річного business trip, сміливо вибирайте нові локації, в яких ви ще не були.

Відео дня

Мій колега Михайло Солодкий, вважає, що в нашому динамічному житті стереотип: "Бізнес-готель повинен знаходитися тільки в бізнес-центрі міста" вже себе вичерпав. Сьогодні кожна ділова людина перебуває в русі й уміло поєднує роботу і особисте життя. Вона особисто знає багато успішних людей, які влітку в бізнес-поїздки в інші міста їдуть зі своєю сім'єю – можна продовжити на кілька днів відрядження і поєднати рішення бізнес-завдань з яскравими враженнями від спільного проведення часу. Тому не обмежуйте себе рамками і вибирайте той готель, в якому ви зможете працювати відпочиваючи! А завдяки автомобілям і таксі, ви вже за 15 хвилин можете дістатися до будь-якої точки міста.

  1. Влітку продуктивніше працювати на вулиці

Давайте зізнаємося чесно: ви можете бути мега успішною і зайнятою діловою людиною, але якщо за вікном літнє сонце і гарна погода, то вільно-невільно думки про прогулянку затьмарюють всі стратегічні завдання. І це цілком природно. Тільки моя вам порада, отримана завдяки досвіду наших гостей, вибирайте для літніх бізнес-подорожей готель, в якому ви зможете попрацювати на вулиці. Вченими доведено, що свіже повітря підвищує ефективність роботи мозку і продуктивність виконуваних завдань. А тільки уявіть: літо, зелена галявина, швидкісний інтернет, прохолоджувальні напої – в такій обстановці навіть дуже щільний графік вирішення завдань буде в задоволення. Найголовніше в літніх бізнес-подорожах, на мій погляд – поїздка повинна приносити вам задоволення. Ви повинні повернутися на роботу із запасом сил і бажанням досягати поставлених цілей, а не з відчуттям: "Всі відпочивають, а я працюю".

  1. Будьте готові завжди провести важливу зустріч прямо в готелі

За статистикою, літні бізнес-поїздки – це найактивніший період встановлення нових нетворкінг знайомств. Відповідно, може виникнути ситуація, коли вам терміново потрібно буде провести презентацію своєї компанії для нового партнера, наприклад, в суботу ввечері. Можна, звичайно, почекати до завтрашнього дня, але як відомо, час – гроші. Тому вирушаючи в бізнес-подорожі, перевірте заздалегідь, чи є в готелі, де ви зупиняєтеся, кімната для переговорів з усіма засобами комунікації: кабелями, проекторами, цілодобовою доступністю.

Найголовніше, якщо ви плануєте на літо багато бізнес-подорожей, то уважно поставтеся до вибору свого готелю: вибирайте місце, в якому ви зможете успішно балансувати між роботою і відпочинком. І тоді ви отримаєте максимум користі від своєї поїздки.

Матеріал підготовлений у співавторстві з Михайлом Солодким, ТОП-менеджером дендра готелю для бізнесу ONOVO Dendra Hotel

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X