Тенденції ринку праці України у І півріччі 2018 року

2 серпня 2018, 17:00

Аналіз бази резюме та вакансій, а також опитування роботодавців, співробітників та пошукачів показав, що І півріччя 2018 року – відносно стабільний період на ринку праці України.

Зокрема, чверть роботодавців повідомили про стабільну роботу бізнесу, ще чверть зауважила, що їм довелося зустрітися із низкою випробувань, які вдалося успішно подолати.

Відео дня

Варіації у кількості вакансій та резюме відбувалися, але були незначними за винятком підвищення активності у лютому, порівняно з січнем.

Як і торік, у 2018 році роботодавці активно шукали співробітників, щоб замінити тих, хто пішов. 23% відкрили одну-дві нові вакансії. 15% відкривали вакансії тільки зі стратегічних напрямків бізнесу. Тоді як ще 15% проводили розширення бізнесу в усіх напрямках. Не набирали співробітників 13% роботодавців: 8% - через те, що не було можливості і 5% – через те, що в цьому не було необхідності. І лише 1%опитаних сказали, що І півріччя 2018 року відзначилося скороченням співробітників.

25% роботодавців зазначили, що І півріччя 2018 року було стабільним. 24% заявили, що були випробування, з якими вдалося впоратися. Для п’ятої частини роботодавців І півріччя виявилося доволі складним – злети і падіння чергувалися. 14% роботодавців говорять про активний розвиток компанії впродовж І півріччя 2018 року. Занепад бізнесу і скорочення пережили 8% роботодавців. І ще 8% пережили серйозні потрясіння, які завдали шкоди бізнесу.

Що стосується пошукачів, то зростання рівня активності з їхнього боку спостерігалося у березні-квітні 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X