Тенденції оплати праці в першому півріччі-2018

23 серпня 2018, 17:30

Раніше ми розглядали тенденції ринку праці за І півріччя 2018 щодо того, чи набирали співробітників компанії, у яких регіонах були більш активними роботодавці, де більшою мірою хотіли себе реалізувати пошукачі, яка конкуренція.

Зараз хочемо подивитися на ситуацію із заробітними платами та бонусами. Якщо говорити про те, з якими планами та думками роботодавці входили у 2018 рік, то прогнози стосовно зарплатної політики 43% роботодавців у кінці 2017 року не давали, пояснюючи це нестабільною економічною ситуацією.

Відео дня

Однак, згідно з даними опитування, 34% респондентів зазначили, що у їхніх компаніях підвищили зарплату всім співробітникам без винятку; у 30% – підвищили тільки тим, хто виконав або перевиконав план/KPI. Третина респондентів зауважили, що у компаніях, де вони працюють, не переглядали заробітну плату. Разом із тим, про скорочення зарплати повідомили лише 3% з усього загалу опитаних.

Разом із тим, якщо говорити про питання заробітних плат на українському ринку праці, то варто зважати на низку факторів, від яких воно залежить.

Зокрема, зарплатна вилка на українському ринку праці досить велика і залежить від того, у якій сфері веде свою діяльність компанія, що це за компанія, якого рівня спеціаліст, який функціонал він виконує тощо.

Також треба розуміти, що не в усіх пропозиціях роботи роботодавці вказують орієнтовний рівень заробітних плат. Так, аналіз бази вакансій за період із січня по листопад 2017 на сайті hh.ua показує наступну ситуацію: вакансій із вказаним рівнем зарплати було 42% від загальної кількості усіх пропозицій роботи. Причому динаміка подібних вакансій показує, що відсоток пропозицій із вказаною зарплатою впродовж останніх п’яти років не перевищував позначку 50% на рік.

Повертаючись до питання перегляду та підняття заробітних плат, серед тих, кому підвищили заробітну плату, третина повідомляє про підвищення на 5%. На 10% підвищили рівень оплати праці майже кожному третьому співробітнику. На 15% підвищили зарплату 14% опитаним, на 20% – 16% респондентів. І лише 5% повідомляють про зростання зарплати на понад 20%.

Половина роботодавців не вносила змін у систему матеріальної мотивації. 16% збільшили бонуси і премії без зміни фіксованої частини зарплати. 8% – збільшили бонусну частину, зменшили фіксовану. 4% роботодавців урізали або скасували бонуси, премії, додаткові виплати. І майже 20% роботодавців повідомили про те, що в них не практикується виплата бонусів і премій.

Нематеріальну мотивацію активніше почали використовувати 28% роботодавців. У майже половині компаній (46%) підхід до нематеріальної мотивації не змінився. Щоправда, приблизно у чверті компаній нематеріальна мотивація не практикується з різних причин. Так, у І півріччі 2018 року подібні програми було скорочено у 4% компаній, не відновили програми, які були скасовано ще до 2018 року, – в 6%, а у 16% – таких програм ніколи і не існувало.

Показати ще новини
Радіо NV
X