Технології та банки правлять ринком

17 липня 2018, 10:52

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Ні! Не Трамп і не Путін були вчора головною рушійною силою американського ринку. Головну роль зіграли Технології та Банки.

У понеділок, після закриття, квартальні результати оголосив Netflix. Число нових передплатників, у другому кварталі, склало 5.2 мільйона, майже на мільйон нижче, ніж прогнозувалося. Виручка, в обсязі $3.91 млрд, теж не дотягла до прогнозу, на якихось $30 млн. Такого результату інвестори пробачити не змогли і після закриття торгів акції компанії втратили в ціні більше (-13%).

Відео дня

Також, на початку дня виникли проблеми й у побратима Netflix з FANG, Amazon (+ 0.52%). Веб-сайт компанії почав давати збої на старті 36-годинного масштабного розпродажу - Prime Day. Хоча, в результаті, все вирівнялося і за першу годину розпродажу споживачі купили більше, ніж за першу годину в минулому році. Ось так, тяга людей до розпродажів і допомогла творцеві Amazon Джеффу Безос стати найбагатшою людиною в світі і першим в історії людства, чиє багатство досягло $150 млрд.

В цілому ж, основні індекси закінчили день змішаними результатами: S&P 500 (-0.10%). Dow Jones (+ 0.18%) і Nasdaq (-0.26%).

Тільки 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Найкращий результат у фінансового сектора (+ 1.80%), після того, як хороші результати оголосив Bank of America (4.31%), на другому місці телекоми (+ 0.47%) і на третьому споживчі товари не першої необхідності (+ 0.19%). Серед тих, хто програв - охорона здоров'я (-0.69%) і сировинні компанії (-0.80%). Гірше за всіх справи йшли у енергетичного сектора (-1.18%), після падіння цін на нафту.

Серпневі ф’ючерси на WTI впали на (-4.2%), до $68.06, досягнувши найнижчого значення за три тижні, на тлі побоювань, що Росія збільшить обсяг видобутку, всупереч угоді з OPEC.

Прибутковість 2-річних і 10-річних US Treasuries зросла на 3БП до 2.86% і 2.60%, відповідно. Спред залишається на рівні 26 бп, нагадуючи рівні 2007 року.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, трохи знизився на (-0.14%) до 94.31. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.173.

Ціна на золото впала ще трохи й становить до $1,242.3 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

У центрі уваги будуть компанії FANG. Крім цього, квартальні результати оголосять Goldman Sachs, Johnson & Johnson, United Airlines, United Healthcare і Charles Schwab.

Особливий інтерес викликають результати Goldman Sachs, після того, як The New York Times в неділю оголосила, що Девід Саломон, нинішній Президент банку, замінить на посаді CEO Лойда Бланкфейна, який керував банком з 2006 року.

Зі значущих макроекономічних даних сьогодні ми дізнаємося обсяги індустріального виробництва за минулий місяць (+ 0.6%, в порівнянні з -0.1%).

Також важливою подією стане виступ Голови ФРС Джерома Пауелла перед Конгресом США. Перш за все, інвесторам буде цікаво почути його коментарі з приводу вирівнювання кривої прибутковості.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X