Технології та українці: хто кого

6 вересня 2017, 12:43
Як українці використовують у своїй роботі сучасні технології

Технології проникли майже у всі сфери нашого життя. Доволі важко уявити сучасне робоче місце і співробітника без різних ґаджетів: смартфонів, планшета, ноутбука чи комп’ютера. В офісах використовується чимало технічних засобів та програмного забезпечення, які дають змогу оптимізувати та уніфікувати робочі процеси.

Відео дня

За даними нашого опитування, 74% респондентів у своїй роботі використовують онлайн-платформи чи програмне забезпечення для постановки робочих задач.

Серед тих, хто користується сучасними інструментами для побудови робочого процесу, 60% зазначають, що таке ведення справ для них є комфортним. На думку респондентів, постановка задач в онлайн-форматі суттєво спрощує та оптимізує роботу.

Близько третини опитаних зазначили, що для них не існує дилеми "технології vs живе спілкування". Їм байдуже, відбувається робочий процес у онлайн- чи офлайн-форматі. Пріоритетним для цих респондентів є якісне та своєчасне вирішення робочих питань і отримання результату.

Водночас, для 13% опитаних постановка задач із використанням сучасних технологій є некомфортною. 8% із них, маючи таку можливість, віддають перевагу живому спілкуванню з колегами, а 5% відчувають дискомфорт, але змушені використовувати онлайн-системи чи програми, бо такою є політика компанії.

Якщо ж говорити про те, чи використовують українці сучасні технології для організації власного робочого часу, то позиції респондентів розділилися майже порівну. Так, для планування своїх робочих процесів вони використовують як електронні, так і паперові носії інформації – по 48% та 46% відповідно.

Серед електронних засобів планування поширеними є календар у пошті та інші спеціальні додатки для планування й ведення обліку власних дій. Під паперовими слід розуміти традиційний підхід – записування усієї необхідної інформації у блокнот.

Однак, 6% учасників опитування вказали інший спосіб планування часу. Деякі з них зазначають, що або не використовують жодних засобів для планування, бо не потребують цього, або ж користуються ресурсом власної пам’яті і тримають плани на майбутнє в голові.

Незважаючи на діджиталізацію робочого процесу, традиційний підхід до планування з використанням блокнотів все ще залишається актуальним. Водночас, люди дедалі більше адаптуються до сучасних технологій і у плануванні робочого часу, і в організації бізнес-процесів.

Показати ще новини
Радіо NV
X