Таланти їдуть з України. Як виправити ситуацію

5 травня 2018, 09:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна втрачає свій потенціал і конкурентоспроможність на світовій арені через відтік кваліфікованих спеціалістів за кордон. Як цьому протидіяти?

За даними Укрстату, протягом останніх трьох років майже 1,3 мільйона трудових мігрантів виїхали з України. З них кожен шостий мав вищу освіту.

Україна вже давно стала "донором талантів" для країн-сусідів через розбіжність двох важливих параметрів. З одного боку, ми маємо непогані позиції за рівнем знань та навичок своїх громадян – 44-е місце в Рейтингу глобальної конкурентоспроможності талантів за 2018 рік. А з іншого, на жаль, у нас відсутні можливості для їхньої самореалізації: Україна посідає в цьому ж рейтингу 98-е місце за ступенем привабливості країни для висококваліфікованих кадрів та 99-е – за показником стану середовища.

Відео дня

Тому недивно, що за останні 25 років з нашої держави виїхало багато наукових співробітників – за оцінками деяких експертів, ця цифра становить понад 25 тисяч. А кількість аспірантів невпинно зменшується: за даними аналітичного центру CEDOS, протягом 2015–2016 років майже 1,6 тис. українців навчалися у європейських навчальних закладах за програмами, прирівняними до нашої аспірантури.

Чому ж таланти тікають з України? Чого їм бракує? Звісно, першою причиною інтелектуальної міграції, згідно з даними різних соціологічних досліджень, визначено бажання покращити власний матеріальний стан. Якщо подивитись на рейтинги розвитку людського капіталу, то країни з аналогічним для України рівнем життя мають у рази більший показник ВВП на людину. Тому не важко припустити, що багато хто з наших співвітчизників, навіть люблячи свою батьківщину всім серцем, прагнутимуть залишити країну, аби забезпечити гідні умови проживання для себе й своїх дітей.

Але справа не лише в рівні зарплат – з висококваліфікованими кадрами не все так просто. Серед основних причин еміграції експерти також називають відсутність перспектив професійного розвитку спеціалістів, недостатнє науково-інформаційне забезпечення їхньої діяльності та низький рівень попиту на наукомістку вітчизняну продукцію в Україні. Й це не дивно, адже витрати на наукові дослідження та розробки в Україні становлять 0,2% від ВВП, а в середньому по ЄС – понад 2%. Тому українські "мізки" мігрують до країн з найкращими умовами для R&D, де вміють залучати, розвивати та зберігати таланти.

Як же нам виправити ситуацію? Звісно, швидко створити сприятливі умови для талантів на території всієї країни – наразі справа непосильна. Проте, досвід розвинених країн свідчить, що застосування точкових інструментів державної політики здатне перетворити brain drain на brain gain.

Головний з таких інструментів – це створення спеціальних економічних зон і преференцій для R&D. Такі інноваційні кластери, які також називають технопарками, створюють місток між університетами та промисловістю задля ефекту синергії. Науковці отримують більше можливостей для реалізації дослідницьких проектів, а компанії-виробники – для створення наукомістких високотехнологічних продуктів. Класична ситуація win-win для всіх – і для кваліфікованих кадрів, і для бізнесу, і для держави.

Крім того, загальмувати "відтік мізків" могли б такі ініціативи, як розвиток програм мобільності всередині країни (альтернатива еміграції) та сприяння кооперації з нашою науковою діаспорою для повернення вчених.

Ми прагнемо у Європейський союз, а там кожна країна має свою дорожню карту, і в самого ЄС існує "стратегія розумного, сталого та інклюзивного зростання". Одним з трьох пріоритетів європейської стратегії є "розумне зростання" – тобто розвиток економіки на основі знань та інновацій. Україні теж варто було б оголосити стратегічним пріоритетом саме інноваційний розвиток. Усім нам треба усвідомити, що найбільший природний ресурс нашої країни – це люди, інтелектуальний потенціал, а не черноземи або корисні копалини.

Загалом, цієї хвилини в усіх куточках світу триває жорстока конкуренція за право бути місцем дислокації високотехнологічних компаній. Якщо ми хочемо вижити в цьому глобальному світі, нашій країні треба встановити потужні інвестиційні стимули для розвитку несировинного бізнесу, щоб створити потребу в інноваційних спеціалістах. Звісно, якщо ми не готові перетворити українців на націю гастарбайтерів, нехай і висококваліфікованих.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X