Чому я за Uber

0 коментувати
Uber з точки зору пасажирів, – це можливість швидко і зручно замовити таксі зі свого телефону

Як це працює? Відкриваєш додаток, підтверджуєш, що ти знаходишся в  певній точці, підтверджуєш куди тобі їхати, викликаєш і машина приїжджає. Відповідно, це прибирає необхідність зв'язуватися з call-центром, підтверджувати, де ти знаходишся, зв'язуватися з водієм і так далі.

Підвезти тебе можуть не тільки професійні водії таксі, а будь-яка людина середнього класу, у якої є машини і бажання ввечері, вранці або вдень підробити, у якої є вільний простір, коли вона їде з точки А в точку Б. Така програма може навіть частково розвантажити пробки в Києві, оскільки оптимізує кількість машин або кількість пасажирів у місті.

Чи є місце для Uber в Україні? На мій погляд однозначно є. Я, наприклад, довго чекав його приходу. Я вже три роки користуюся Uber по всьому світу. І чекав з січня приходу Uber в Україну, коли вони оголосили про це. Я думаю, що він не вб'є таксі, а навпаки, розширить ринок.

Оскільки вже виникає ціле покоління людей, для яких володіти машиною не обов'язково. А Uber, як правило, здешевлює вартість таксі. Відповідно, більша кількість людей зможе скористатися перевагами таксі.

Uber – глобальна компанія. Вони спочатку вийшли на найбільші ринки світу, такі як США, Європа, Китай. Пізніше у них була друга хвиля виходу на менші країни. Напевно, Україна потрапила до третьої хвилі країн пріоритетних для Uber, і просто настав час. Оскільки вже залишилося не так багато країн, куди Uber або його конкуренти не прийшли. Це один із тих ринків в Європі, які залишилися незайнятими.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: