Як убезпечити свій бізнес

0 коментувати
Забігаючи на перед, скажу, що убезпечити свій бізнес від рейдерської атаки досить непросто

Необхідно мати свого нотаріуса, який кожен день буде перевіряти, чи не проведені щодо цього підприємства перереєстраційні процедури. Якщо жертвами стали такі підприємства як Novus, то про що нам говорити, а якщо ти маленький, середній – тобі захиститися складно. Тут охорона не допоможе. Це питання до законодавців, щоб вони внесли відповідні зміни в законодавство.

Тим не менш, можна багато чого зробити для захисту свого бізнесу. Потрібно визначити ті моменти, які тобі важливі, й у разі їх втрати ти зазнаєш найбільших збитків. Зараз зростає кібер-злочинність, відповідно, бухгалтерський комп'ютер має бути на окремомуї зв'язку – банк-комп'ютер і більше ніякого. Ніякого виходу в Інтернет, Facebook, ВКонтакте. Виключити можливість потрапляння туди якогось "хробака".

Ще один важливий захід. Найбільш економний вид охорони на сьогодні – це охоронні і тривожні сигналізації. Посадити бійця в приймальні – це буде коштувати від 15 тисяч гривень на місяць. І це боєць не найвищої категорії, а середнього рівня. Озброєному нападу він навряд чи зможе протистояти. А встановити тривожну кнопкукоштує 500 гривень на місяць. Але після натисненнюя на тривожну кнопку приїде вже два і на порядок більш підготовлених бійці, екіпіровані бронежилетами, касками, травматичною зброєю. Єдиний мінус, що вони приїдуть тільки після натиснення тривожної кнопки. І це забере до 9 хвилин у денний час. Але економічно це дуже вигідно.

Охоронна сигналізація – це те, без чого взагалі не можна існувати. Десь ми самі провокуємо злодіїв на крадіжки. Благополучна Австрія. Як ви думаєте, скільки в Австрії житлового та нежитлового фонду знаходяться під охоронною сигналізацією? Більше 50%. Беремо Латвію, Литву, Естонію – там більше 30%. Якщо ми візьмемо Київ, в Києві близько 800 тисяч квартир, з яких 36 тисяч охороняються державною службою охорони (ця історія йде ще з 50-х років, коли вона створена) і близько 20 тисяч охороняються іншими учасниками ринку, комерційними охоронними підприємствами. Якщо ми візьмемо тільки квартирний сегмент – 7% охороняються. Відповідно, неоране поле для тих, хто хоче поживитися за чужий рахунок. І тому ми маємо на сьогодні таку велику кількість квартирних крадіжок. Але не тільки тому, що правоохоронна система дала збій і нині в місті Києві 25% штату поліції не укомплектовано. Але ще й тому, що українці досить безтурботні.

Якщо ми говоримо про громадську безпеку, можливість загрози життю на вулиці. Зараз ряд охоронних компаній в Києві продають таку послугу. Якщо твоєму життю загрожує небезпека, ти замовляєш охорону, тебе приїхали і зустріли. Припустимо, якщо людина опинилася в якомусь розважальному закладі, охорона може зустріти і відвезти додому. Або клієнт (бізнесмен, жінка, дитина) боїться зайти в під'їзд, можна викликати охоронну компанію, зустрінуть і проведуть до дверей квартири. Скажімо так, короткі замовлення послуг бодігарда. Цю послугу виконують групи реагування, які відповідають за цей район, вони приїжджають, зустрічають, довозять, проводжають. Якщо ми подивимося, найбільша кількість вбивств бізнесменів, розбійних нападів відбуваються в під'їзді. Чому в під'їзді? Та тому що не треба вистежувати жертву скрізь. Якщо ти знаєш, що жертва живе тут, то жертву чекають прямо під під'їздом. Починаючи від убивства Вадима Гетьмана, закінчуючи низкою інших – всі вони відбувалися за місцем проживання жертви.
Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: