Чи варто купувати зараз житло і звідки в українців фінансові фантомні болі, — колонки тижня

28 березня 2021, 11:30

Шість цікавих поглядів бізнесменів, юристів, економістів.

1. Чи варто купувати зараз житло

«Забудовники вже планують антикризові заходи, щоб утримати існуючий попит на квартири» - Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України.

Відео дня

2. Вакцина від коронакризи

«Ми не віримо в чарівних іноземних інвесторів, які прийдуть і врятують економіку» - генеральний директор Епіцентр К Петро Михайлишин

3. Зе-амністія

«Податковий пряник амністії пов'язаний з податковими батогами» - президент International Advisers Association Едуард Голодницький

4. Поїзд з Китаю в Україну

«Залізничні контейнерні перевезення - перспективний напрямок, адже в Україні є величезний невикористаний логістичний потенціал. А ось для його реалізації варто прислухатися до практиків»- Віктор Шевченко, співвласник групи логістичних компаній ZAMMLER.

5. Економічні фантомні болі

«Попереду нас чекає накопичувальна пенсійна реформа. І замість сотень тисяч інвесторів, які бояться найменших коливань, державі і пенсійним фондам доведеться разом працювати з десятками мільйонів людей з фантомними фінансовими болями. » - керуючий активами групи ICU в Україні Григорій Овчаренко.

6. Вчіться у мафії

«Лідерство - широкий термін, і він працює навіть серед тих, до кого ви не відчуваєте позитивних емоцій. Наприклад, в середовищі нелегального бізнесу і мафії. » - Роберт Бассілі, бізнесмен, інвестор, філантроп, засновник і член ради правління Ramsis Capital LLC.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X