Що становить собою органічний продукт

31 травня 2018, 09:00

Правильне харчування, спорт і позитивне мислення – три основні кити, на яких базується культура здорового способу життя.

Якщо зі спортом усе гаразд, і кількість марафонів у всьому світі збільшується щороку, то з поняттям "правильного харчування" досі є проблеми. Культ здорового food-шопінгу збігся з активною популяризацією спорту. Людям вже було недостатньо тільки займатися спортом, вони почали замислюватися про своє внутрішнє здоров'я.

Відео дня

Ставлення до продуктів харчування кардинально змінилося. З'явилися вегани і вегетаріанці, які свідомо викреслили зі свого раціону продукти тваринного походження, а також поставили табу на вживання фастфуду і всього шкідливого для здоров'я. Також утворилася група людей, якій за медичними показниками довелося відмовитися від молочної продукції та білкової їжі.

А ті, хто стати веганами не змогли або не хотіли спочатку, на піку обговорень серйозно замислилися про те, "що ж ми їмо насправді". Кількість правдивої інформації про шкоду молока, еко й органічних продуктів змішалася з величезною кількістю помилкової інформації з неперевірених джерел, що призвело до повного нерозуміння: що ж і справді шкідливо, а що корисно? Бажання більшості людей почати правильно харчуватися було перебите недобросовісними постачальниками і браком розуміння про шкоду і користь різних продуктів. Але ті люди, які все-таки не відступили і вирішили перейти на здорове харчування, продовжують зараз експериментувати з виробниками і шукати найкраще для свого організму.

Важливою частиною хвилі здорового food-шопінгу стали органічні продукти. Їх поява на ринку створила дуже багато запитань, ось одне з основних: "Чим же органіка відрізняється від еко або фермерської продукції?".

Органічними продуктами можуть вважатися виключно ті, які пройшли сертифікацію і виробляються строго за стандартами (відсутність будь-яких пестицидів і добавок на всіх етапах виробництва), тоді як фермерські продукти, які всі так звикли купувати на базарах, якраз не можуть вважатися органічними. Тому що ніхто не знає про виробника, екосистему, в якій росли тварини, системи очищеннятощо. Органічні продукти мають певний цикл виробництва і лабораторних перевірок. Саме це — гарантія якості, і це суттєва відмінність органіки від фермерських продуктів.

Фото: Organic Milk

На жаль, виробництво органічних продуктів в Європі розвивається набагато швидше, ніж в Україні. Про це свідчить статистика.

У розвинених країнах більше ніж 10% сільськогосподарських площ примусово віддані під органічне виробництво. Для порівняння, в Австралії — це 19,5%, в Італії — 10,5%, а в Україні — 1%. І, мабуть, можна вважати це найяскравішим показником розвитку органічного виробництва в Україні. Статистику взято з інформаційного онлайн-ресурсу хімічної лабораторії для працівників агропромислового комплексу України.

Навіть більше, ці європейські країни заохочують органічне виробництво, виділяючи мільйонні дотації для розвитку цього напряму. В Україні процес входження органічної продукції на ринок тільки-тільки починає зрушувати з мертвої точки.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Незважаючи на це, українці, які хоч раз скуштували справжні органічні продукти, більше ніколи не візьмуть з прилавка магазину продукцію звичайних марок, тому що органічні продукти — це насамперед дуже смачно і, звісно, корисно.

Одразу виникає логічне запитання: як же знайти в супермаркеті ту саму органічну продукцію і як перевірити її якість?

Ось кілька важливих порад:

  1. Сертифікована, справжня органічна продукція має спеціальний знак сертифікації, який видається після низки лабораторних перевірок експертів. Купити або підробити його неможливо, тому якщо на упаковці його немає, то краще не вибирати такого виробника.
  2. Якщо говорити про Україну, то органічна продукція зараз коштує дорожче, ніж інші марки. Це пов'язано з обмеженими можливостями виробництв, а ще в більшій мірі з тим, що основну частину продукції виробляють на експорт. Але ця ситуація скоро стабілізується, і з кожним роком органіка буде дедалы доступнышою для українців.
  3. І третій важливий маркер якості, за яким одразу можна відрізнити органіку. У виробництві органічної продукції використовують винятково складові органічного походження. Без консервантів, барвників, стабілізаторів і підсилювачів смаку.

Кількість нових виробників в Україні зростає як на дріжджах. Є кілька категорій виробників органічної продукції в Україні:

  • Виробники повного циклу. Вони, як правило, мають найвищий рейтинг за якістю продукції. Повний цикл — це коли в межах одного виробництва проходять всі етапи створення продукту: від вирощування сертифікованого зерна до кінцевого виходу молочних виробів. Тваринництво ведеться натуральним способом, без технічного і хімічного втручань. Корови більшу частину часу випасаються на пасовищах, вживають тільки органічні корми, а телята більше ніж 4 місяці харчуються материнським молоком без добавок і без використання гормонів росту. Перед тим, як продукція з'являється на прилавку, вона проходить низку лабораторних перевірок. Тільки після них молоко, йогурти, сметана й інша молочна органічна продукція може вважатися сертифікованою, що гордо підтверджується знаком якості на упаковці. Саме такий складний процес дає можливість випускати якісну продукцію, коли виробник бере на себе всю відповідальність за цикл виробництва.
  • Є також виробники неповного циклу, які беруть на себе тільки деякі етапи виробництва (наприклад, вирощування корів, перевірка і сортування продукції, а корм для тварин закуповують у зовнішніх постачальників). Такі виробники, на жаль, все одно не можуть на 100% гарантувати якість продукції.
  • Ну і в окрему категорію занесемо зовсім недобросовісних постачальників, які закуповують у фермерів продукцію і реалізують під видом "органіки".

На жаль, споживач не завжди може з першого разу вибрати справді якісного виробника. Але якщо уважно вивчити маркери якості на українському ринку, можна знайти справжню смачну, а головне — корисну органічну продукцію.

Глобальне завдання для розвитку виробництва органічної продукції в Україні – прищепити людям бажання піклуватися про свій організм, думати не тільки про свій зовнішній вигляд, але і про внутрішній стан.

Коли українці почнуть замислюватися про своє здоров'я?

Тоді, коли здоровий food-шопінг буде ставати доступнішим і зрозумілішим. Тоді, коли розвіються міфи про шкоду молока і м'яса, і на ринку в гарному вигляді будуть представлені якісні виробники з бездоганною репутацією. І цей процес вже відбувається, адже з кожним днем ​​кількість свідомих споживачів зростає, динаміка позитивна, що не може не тішити.

Показати ще новини
Радіо NV
X