Економіка падає, ринок зростає. Як таке може бути?

12 травня 2020, 08:30
НВ Преміум

Події останніх тижнів доводять, що може. Основними причинами для оптимізму називаються дві: безпрецедентні фінансові вливання з боку центробанків і поступовий вихід з карантину

Цілком закономірно, що саме на ці фактори і буде звернено увагу інвесторів цього тижня.

Що на думці в ФРС? У середу голова ФРС Павелл, який виступає на запрошення Інституту міжнародної економіки Петерсона, говоритиме про те, що відбувається з економікою і, звичайно ж, інвестори сподіваються почути, які наступні кроки з її підтримки і відновлення може зробити ФРС, які у центробанку плани щодо процентних ставок і на що ще готовий піти регулятор заради порятунку економіки і фінансових ринків.

Відео дня

Наприклад, чи дійде справа до викупу акцій. Зрештою, ФРС є головною опорою сьогоднішнього ринку. Якщо центробанк і надалі буде готовий «викупити будь-яку проблему», зокрема і в корпоративному сегменті, тоді інвестування в акції стає практично безризиковим заходом і гріх не скористатися такою можливістю. Очевидно, що прямих відповідей на питання від Павелла ми не отримаємо, але впевнений, що сотні досвідчених інтерпретаторів допоможуть розібрати хоча б напрямок руху.

Показати ще новини
Радіо НВ
X