Сезон квартальних результатів почався відмінно

13 квітня 2018, 12:40

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Варто було Президенту США дещо пом'якшити риторику щодо можливого воєнного конфлікту з Росією в Сирії і торгового з Китаєм, як у четвер ринки піднеслися духом і закінчили день в "зеленій зоні", відігравши назад втрати попереднього дня: S&P 500 (+ 0.83%); Dow Jones (+ 1.21%) і Nasdaq (+ 1.01%).

Відео дня

Отримавши перепочинок на "геополітичному фронті", інвестори знову зосередили увагу на компаніях і сезоні оголошення квартальних результатів, що починається.

Delta Air Lines і Black Rock вчора поставили відмінний тон – результати обох компаній перевершили очікування аналітиків і, як наслідок, акції і однієї, і іншої компанії додали в ціні (+ 2.93%) і (+ 1.47%), відповідно.

Вчора до вечора, абсолютно закономірно, ціна на золото знизилася до $1,334.3 за унцію, але сьогодні вже повернулася до позначки $1,340.6.

Прибутковість 10-річних US-Treasuries підскочила аж на 4 бп до 2.83%.

Ціна за барель WTI іноді йшла в "червону зону" протягом торгової сесії, але все ж до кінця дня виросла і продовжує рости сьогодні (+ 0.66%), до $67.51.

З 11 секторів S&P виросли 7 – насамперед фінансовий (+ 1.75%), в очікуванні хороших результатів фінансових інститутів.

Чого чекати сьогодні?

Незважаючи на п'ятницю 13-те, весь фінансовий світ налаштований оптимістично. Ринки зростають від Азії до Європи і сподіваємося, що день закінчиться зростанням в Америці.

Поза всякими сумнівами, сьогодні головною подією стануть квартальні звіти найбільших американських банків: JPMorgan Chase & Co, Citigroup Inc і Wells Fargo & Co,

В цілому очікується, що квартальний прибуток для компаній S & P 500 зросте на 18.4% і за даними Thomson Reuters це буде найбільше зростання за останні сім років.

Хороші результати компаній, завдяки сильній економіці і податковій реформі, є головним каталізатором для зростання ринку в 2018 році.

Тож, чекаємо хороших результатів, щоб закінчити тиждень зростанням, можливо найбільшим за останні місяці.

Показати ще новини
Радіо NV
X