Сезон квартальних результатів почався

16 січня 2019, 18:06

Новорічні свята закінчилися і настав час повертатися до нормального життя

Тим більше починається сезон оголошення квартальних результатів, а це завжди потужний каталізатор, здатний «рушити» ринок в один або в інший бік. Геополітичні фактори теж нікуди не поділися за час свят і проблеми в американо-китайських торгових відносинах, Brexit, відсутність економічного зростання в Європі і Японії, уповільнення Китаю й інші «дрібниці», на кшталт американського шатдауна, як і раніше, залишаються значущими чинниками, що впливають на уми інвесторів.

Відео дня

Зокрема, британський парламент проголосував проти плану Терези Мей. На ринку це позначилося негативно, правда ненадовго, і ціни швидко відновилися.

Китайський уряд, у спробі підтримати економічне зростання на належному рівні, оголосив про плани лібералізації кредитного ринку для малого бізнесу, збільшення інвестицій в інфраструктурні проекти і зниження податкового тягаря. Це однозначно хороші новини для ринку.

На корпоративному фронті відмінний зростання продемонстрував Netflix (+ 6.52%), на тлі того, що компанія оголосила про плани підвищити ціни на свої послуги, в перший раз за останні 10 років. Квартальні результати будуть оголошені у четвер, 17 січня.

Вчора квартальні результати оголосили JPMorgan Chase (+ 0.73%), який не дотягнув до прогнозів ні за виручкою, ні за прибутком, і Wells Fargo (-1.55%), виручка якого виявилася нижче, ніж очікувалося, а прибуток перевершив прогнози.

В результаті, основні індекси закінчили день в «зеленій» зоні: S&P 500 (+ 1.07%), Dow Jones (+ 0.66%) і Nasdaq (+ 1.71%). До речі, вперше з 3 жовтня Nasdaq закінчив день вище 50-денного середнього.

Тільки 2 з 11 секторів S&P 500 закінчили день зниженням: сировинні компанії (-0.65%) й індустріальні (-0.32%). Більше за інших зросли комунікації (+ 1.74%), охорону здоров'я (+ 1.74%) і інформаційні технології (+ 1.48%).

Лютневі ф'ючерси на WTI зросли на (+ 3.2%), до $52.11, за барель.

Ціни на US Treasuries не змінилися. Прибутковість десятирічних завмерла на рівні (2.71%), дворічних – (2.52%).

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.68%) і торгується на позначці 95.85. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1421.

Фючерси на золото продовжують рости в ціні й досягли $1,291.2, за унцію.

Чого чекати?

Американський уряд як і раніше перебуває в неробочому стані, що завадить оприлюдненню важливого економічного звіту про роздрібні продажі, який очікувався сьогодні. Shutdown триває 25 день, і це найдовший шатдаун за всю історію американського уряду.

Сьогодні важливий день для фінансового сектора. До відкриття торгів квартальні результати оголосять Bank of America, BlackRock, Goldman Sachs, PNC Financial і US Bancorp. Не можна сказати, що для найбільших американських банків все складається легко і просто в цьому сезоні, і очікування Wall Street цілком скромні.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X