TNW. Точка входу в технологічний сектор - точка зору

0 коментувати
Ми постійно моніторимо понад 200 гідних технологічних івентів кожен рік, оскільки вони є відмінними точками збору груп, які нас цікавлять

Стартапери, венчурні фонди, бізнес-ангели, розробники Hardware і Software. Кожна з груп на подібних івентах орієнтована на пошук нових можливостей і успішну реалізацію проектів.

Якщо у вас стартап у сфері технологій або ви шукайте проект для розміщення інвестицій на етапах seed/startup, зверніть увагу на конференцію TNW. В останні роки вона дуже сильно підросла і має потужну програму просування.

TNW Conferences проводить з 2006 року щорічні конференції в Амстердамі та Нью-Йорку, і орієнтована на підтримку стартапів на ранній стадії, а також на залучення бізнес-ангелів і невеликих венчурних фондів.

Ми підібрали цікаві факти про TNW Conference Europe 2016 (Амстердам, 26-27 травня), які повинні стати корисними для оцінки івенту.

Інфографіка TNW Conference Europe 2016 від  Kreston GCG Digital Services :

Цікаві Інвестори

Бізнес венчурного фінансування так влаштований, що інвестори з невеликими фондами прагнуть з величезного обсягу стартап-проектів виділити перспективні і, зробивши посів $15-100 тис., рухати його далі в більш великі фонди. Подібні інвестори складають більшу частину конференції. Однак є й імениті венчурні фонди і бізнес-ангели, з якими можна працювати безпосередньо, беручи участь у програмах Boost і Bootstrap. Усього очікується понад 200 інвесторів, з яких особливо хочу виділити:  500StartupsAccel PartnersRockstart  і  Seedcamp .

Успішні стартапи програми TNW Boost

TNW Conference організували програми селекції та просування стартапів, одна з яких TNW Boost показує непогані результати. З найвідоміших можна виділити  WazeRapportive  і  Shutl , які знаходяться вже в процесі придбання з боку Google, LinkedIn і eBay відповідно.

Нижче ми зробили невелику вибірку зі списку стартапів програми Boost. Важливо розуміти, що досить суттєві інвестиції у верхніх рядках отримані в кілька раундів по мірі зростання проекту. Середня сума інвестицій серед обраних 64 проектів склала $1,8 млн., з датами створення проектів 2010-2015 рр.

У список увійшла і українська команда з маркетинговою платформою Publicfast, яка отримала фінансування $600 тис. від російського венчурного фонду Imperious Group.

Просування TNW Conference

Ми високо оцінили нетипово потужну програму on-line просування TNW Conferences в порівнянні з іншими відомими конференціями.

TNW має ряд субпродуктів, розташованих на одному домені  http://thenextweb.com/ , у тому числі публікатор технологічних новин TNW News. При просуванні субпродуктів для аудиторії B2C йде істотний захоплення B2B, оскільки групи стартаперів та бізнес-ангелів йдуть на перетині цих категорій внаслідок малих розмірів.

Дані по трафіку сайту  http://thenextweb.com/ :

17,7 млн. – середньомісячне відвідування сайту за останні 6 місяців

Джерела трафіку: 33% - органічний пошук, 30% - соціальні мережі, 29% - прямі переходи.

Увага – відвідуваність сайту з Facebook за останні 3 місяці була в середньому 3,5 млн. в місяць! Мені навіть здалося, що SimilarWeb сьогодні зламався і видав зовсім нерелевантні дані.

Підготовка

Вибираючи івент, як канал комунікації з цікавою для вас аудиторією, варто підійти до даної задачі системно і ретельно підготуватися. Звучить дане гасло абсолютно очевидно, але за фактом реалізовується найчастіше слабко: немає часу, бажання, знань, досвіду і т. д.

Загальні поради:

- вибирайте івент з великої вибірки, а не тільки з 3-4 по рекомендації

- критерії відбору: розмір, репутація, кількість і якість учасників, місце проведення, перспективи нетворкінгу, правильний маркетинговий сегмент

- визначіть цілі поїздки і чіткі об'єкти для нетворкінгу. Заздалегідь погодьте зустрічі і теми для переговорів.

- для стартаперів: підготуйте якісні матеріали для інвесторів (концепт, feasibility study, бізнес-план), заручіться підтримкою професійних учасників ринку. Рівень підготовки стартаперів зростає, і через високу конкуренцію шанси сильно зростають при співпраці з міжнародними провайдерами.

- для інвесторів: підготуйте заздалегідь чек-лист для оцінки проектів та аналізу їх перспектив. Отримуйте гарний настрій від розмаїття ідей і загального мейнстріму, а при виборі проектів будьте обачні.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: