Протоколи ФРС і одкровення Трампа

23 травня 2018, 10:51

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Президент США коментує – ринки падають. Після відмінного початку тижня ринки акцій продовжили зростання і у вівторок, але, в кінцевому підсумку, торгову сесію закінчили невеликим зниженням: S&P 500 (-0.31%); Dow Jones (-0.72%) і Nasdaq (-0.21%).

Відео дня

Фінальний акорд вчорашніх торгів був зіграний президентом США, який заявив, що, по-перше, ніякого остаточного рішення про порятунок китайського телекому ZTE не прийнято, тим самим ставлячи під сумнів досягнення переговорів минулого тижня. По-друге, за словами президента, існує "велика ймовірність" того, що зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, запланована на 12 червня, може не відбутися. Ні одна, ні друга заява радості інвесторам не додала.

7 з 11 секторів S&P 500 закінчили день в "червоній зоні". Найбільших втрат зазнали енергетичні компанії (-1.28%) та індустріальний сектор (-1.25%). І знову "першу скрипку" зіграв Boeing (-2.45%), тільки на відміну від "мажорних акордів", що звучали в понеділок, вчорашня мелодія була в "в мінорі". З 4 секторів, які опинилися в плюсі, максимальний результат у фінансового сектора (+ 0.59%), що очікує припинення законодавчих обмежень в банківській сфері.

Ціна на нафту впала. Червневі ф'ючерси на WTI знизилися на (+ 0.48%), до $72.09 за барель.

Прибутковість 10-річних US Treasuries упала до 3.04%, а прибутковість 2-річних збільшилася до 2.58%, що звузило спред до 46 бп і змушує інвесторів знову замислюватися про вирівнювання кривої прибутковості.

Ціна на золото, приблизно, на колишніх рівнях: $1,289.6 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Протоколи ФРС. Головною подією дня стане оприлюднення протоколів засідання ФРС. Схоже, що підвищення ставки на 0.25%, на наступному засіданні регулятора, в червні, розглядається ринками як доконаний факт, тому протоколи цікаві з точки зору майбутніх дій ФРС, включно з планами на 2019. Основні теми, що цікавлять інвесторів: можливе підвищення ставки у вересні і грудні, посилення долара і вирівнювання кривої прибутковості, що свідчить про можливе охолодженні економіки і перехід у фазу рецесії.

На корпоративному фронті сьогодні день "роздробу". Квартальні результати оголосять Lowe's (LOW ), Tiffany (TIF ), Target (TGT ), Ralph Lauren (RL ) і L Brands (LB).

Гарного всім дня!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X