Про тих, хто відкриває нам двері робочого кабінету

21 вересня 2017, 14:35
Яким є портрет типового рекрутера, який сьогодні шукає роботу собі, а не іншим

У зв’язку з тим, що на ринку праці для роботодавців є проблемним питання підбору спеціаліста у команду, роль рекрутера набуває все більшої ваги. Як гадаєте, яку освіту і досвід роботи у професії має середньостатистичний рекрутер в Україні?

Відео дня

Вмотивований, ввічливий, терплячий, цілеспрямований. Професіонал своєї справи, який постійно розвивається і вдосконалюється. Спеціаліст, який розуміє, що працює з людьми, і поважає їх. Працює на результат. Використовує у роботі сучасні інструменти.

Орієнтовно у такі рамки особистісних та професійних якостей вкладають поняття "ідеальний рекрутер". Але, як виявилося у процесі аналізу бази резюме за період січень-серпень 2017 року, 81% резюме на посаду рекрутера розміщені представницями прекрасної статі. Тільки кожне п’яте – від чоловіка.

Якщо говорити про вік, то майже половина рекрутерів – люди віком 26-35 років. А от 26% молодих спеціалістів, які хочуть працювати у сфері підбору кадрів, молодші 25 років.


Майже 90% пошукачів-рекрутерів мають вищу освіту.

44% пошукачів вказують, що понад 6 років працюють у сфері підбору персоналу. Майже третина – фахівці з досвідом від 3 до 6 років. 18% мають у своєму активі до 3 років роботи. І кожен десятий рекрутер – початківець, який ще не має досвіду роботи, але хоче працювати у цій сфері.


Пошукачі у сфері рекрутменту готові працювати за різними графіками: як повний робочий день, так і брати участь у проектах. Більшість налаштовані працювати повний восьмигодинний робочий день і п’ять днів на тиждень.

Віддалена робота та часткова зайнятість є допустимою і цікавою для третини рекрутерів. 16%

Тож аналіз бази резюме показав, що типовий портрет рекрутера, який сьогодні перебуває у пошуку роботи, є таким: молодий, освічений, з чималим досвідом роботи і готовий працювати на повну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X