Прибутковість облігацій зростає, Google перевершив очікування

24 липня 2018, 10:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Економіка зростає, корпоративні квартальні результати вражають і центральним банкам вже немає необхідності скуповувати держборг в колишніх обсягах. Як наслідок, вчора ми спостерігали різке зростання прибутковості державних облігацій, що в свою чергу стало хорошим стимулом для зростання акцій фінансового сектора. В цілому ж, інвестори не виявляли особливої ​​активності, чекаючи результати Alphabet, після закриття, що дозволило основним індексам залишитися, практично, на колишніх рівнях: S&P 500 (+ 0.18%), Dow Jones (-0.06%) і Nasdaq (+ 0.28% ).

Відео дня

Alphabet, материнська компанія Google, не підвела, значно перевершивши очікування інвесторів. У другому кварталі EPS досягла $11.75, що на $2.21 більше, ніж прогноз. Виручка виросла на 25.6% і досягла $32.66 млрд, що вище прогнозу на $530 млн. Після закриття акції компанії виросли майже на (+ 5%).

Всього 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день в "зеленій зоні": попереду інших були фінансовий сектор (+ 1.32%), технології (+ 0.52%) і охорона здоров'я (+ 0.24%). Найбільше втратили споживчі товари першої необхідності (-0.53%), промислові підприємства (-0.62%) і компанії комунального сектора (-0.64%)

Вересневі фючерси на WTI знизилися на (-0.5%), до $67.89, на тлі зростання напруженості між США та Іраном.

Прибутковість 10-річних US Treasuries різко зросла на 6 бп, до 2.95%. Дворічні додали 3 бп, досягнувши прибутковості в 2.62%, ще більше розширивши спред прибутковості дво- і десятирічних облігацій, до 33 бп.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, практично не змінився і перебуває на позначці 94.31. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.17.

Золото знову знизилося в ціні, до мінімумів минулого тижня – $1,222.00 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

На геополітичних фронтах одним із значущих чинників буде розвиток ситуації навколо можливого ірано-американського конфлікту. Після того, як Іран пообіцяв перекрити Ормузьку протоку, а разом з нею й основний шлях для транзиту нафти, президент США написав грізний твіт на адресу президента Ірану Рухані, з погрозами та обіцянками небувалих санкцій. Будемо сподіватися, що до справжнього військового конфлікту не дійде і все закінчиться лише словесною перепалкою лідерів двох країн. У всякому разі, повернення цін на нафту до колишніх рівнів, після короткочасного стрибка, демонструє, що інвестори схиляються до миролюбного фіналу.

З макроекономічних даних, які можуть вплинути на ринок, сьогодні оголошення Markit flash manufacturing PMI, випереджаючий індикатор виробництва товарів і послуг в приватному секторі (очікується 56.3, в порівнянні з 56,0 у червні).

І, звичайно ж, в центрі уваги залишаються квартальні результати. У FANG вчера перерву, але вчорашні результати Alphabet, найімовірніше, дадуть позитивний імпульс торгам. З відомих імен, що входять в індекс S&P 500, сьогодні оголосять результати: Harley-Davidson, United Technologies, Eli Lilly, Biogen, Verizon, AT & T, Lockheed Martin і Texas Instruments.

Сезон у розпалі і нудьгувати не доводиться.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X